Smoczek uspokający dla dziecka BIBS MIDNIGHT S kauczuk Hevea 1szt.

  Smoczek uspokający dla dziecka BIBS MIDNIGHT S kauczuk Hevea 1szt.

  22,85 zł
  24-72h
  Ilość
    Dostępny

  help_outlineZapytaj o produkt
  Smoczek uspokający dla dziecka BIBS MIDNIGHT S kauczuk Hevea 1szt.

  Smoczek uspokający dla dziecka BIBS MIDNIGHT S kauczuk Hevea 1szt.

  Akceptuję zasady polityki prywatności  

  SMOCZEK USPOKAJAJĄCY DLA DZIECKA BIBS - innowacyjny klasyczny smoczek o ponadczasowym designie

  Smoczek wykonany jest w 100% z naturalnego lateksu - miękkiego i elastycznego. Smoczek jest wyposażony został w specjalny otwór odpowietrzający, odprowadzający powietrze, tak aby kształt smoczka był jak najbardziej naturalny. Tarcza smoczka jest wypukła, dzięki czemu przepływ powietrza wentyluje delikatną skórę dziecka. Natomiast słona jest wykonana z polipropylenu (PP), bardzo lekkiego tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości i bardzo odpornej na zużycie.

  Smoczek jest dostępny w pięknej palecie ponad 50 różnych kolorów, a także w świecącej w ciemności wersji nocnej, która ułatwia odnalezienie zgubionych smoczków w nocy!

  Bibs smoczek dla dziecka

  BIBS Color jest dostępny w 3 rozmiarach.

  Smoczki BIBS występują w 3 rozmiarach. Dla ułatwienia producent podał przybliżony wiek dla każdego rozmiaru, ale należy to traktować jedynie jako wskazówkę. Istotną cechą każdego smoczka jest to, że zmienia on kształt w trakcie użytkowania - rośnie. Wynika to z faktu, że kształt smoczków BIBS nie jest utrwalany związkami siarki. To w pełni naturalny produkt. Smoczek ssany przez dziecko będzie zatem rósł do pełnej sfery kuli. Czas w jakim osiągnie tą formę jest zależny od użytkownika i tego z jaką intensywnością i siłą ssania jest używany. Producent zaleca wymianę smoczka po około trzech tygodniach.

  UWAGA: Nowy nieużywany smoczek BIBS może się okazać mniejszy od używanego wcześniej smoczka BIBS. Nawet pomimo zakupu nowego smoczka o rozmiar większego. Wynika to z opisywanej wyżej cechy i może mieć wpływ na brak akceptacji kolejnego smoczka przez dziecko Producent zaleca, aby uniknąć efektu braku akceptacji przez dziecko kup 2-4 smoczków i podawaj je dziecku wymiennie.

  Bibs smoczki dla dzieci

  Dlaczego warto wybrać smoczek z organicznego kauczuku hevea ?

  Organiczny kauczuk hevea jest w 100% naturalnym materiałem, a dzięki temu nietoksyczny i nie powoduje alergii. Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, aczkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego.

  • 100% bezpieczny
  • 100% organiczny
  • nie zawiera BPA 0%
  • nie zawiera PVC 0%
  • nie zawiera ftalanów 0%
  • Produkt wykonano w Danii

   

  Bibs innowacyjne smoczki dla dziecka

   

  Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Kauczuk jest obecnie najczęściej wybieranym przez Mamy materiałem z którego produkowane są smoczki dla dzieci. Smoczki uspokająjące wykonane z organicznego kauczuku mogą być stosowane u dzieci od pierwszego dnia życia. Smoczki BIBS są wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś Mamy. Osłonka została wyprofilowana tak aby nie dotykać do ust i brody maluszka zapobiegając tym samym zaczerwienieniom, krostkom,  czy poważniejszym zakażeniom skóry. Osłona dodatkowo posiada otworki dzięki czemu Maluszek łatwo oddycha trzymając smoczek w buzi. Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany przy współpracy z neonantologami, dzięki temu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku rozwojowego Maluszka. 

  Produkt wykonany jest z naturalnego kauczuku organicznego pozyskiwanego z drzew Hevea. Produkt jest naturalny i nie zawiera ropopochodnych toksyn np. BPA.  Spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011.

  smoczki kauczukowe BIBS

   

  Specyfikacja:

  • skład smoczka: 100% naturalny kauczuk Hevea
  • skład osłonki: polipropylen (PP)
  • średnica końcówki: 15 mm
  • średnica słupka : 10 mm
  • wysokość smoczka kauczuk Hevea: od 25 do 27 mm
  • średnica tarczy: 45 mm
  • cena dotyczy 1 szt. 

   

  ZALECENIA PRODUCENTA:

  • Produkt może być używany wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej
  • Nigdy nie pozostawiaj smoczka w miejscu nasłonecznienia (bezpośredniej propagacji słonecznej), bezpośredniego ciepła lub w płynach lub urządzenia dezynfekujących dłużej niż jest to wskazane (w opisie płynu lub urządzenia), ponieważ może to skutkować osłabieniem smoczka a w skrajnych przypadkach jego zniszczeniem.
  • Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan smoczka, przekrzywiając go w każdym możliwym kierunku.
  • Należy wyrzucić w przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia lub osłabienia materiału..
  • Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego.

  Szczegóły produktu

  3 Przedmioty

  Opis

  Wiek
  0-6 m-cy
  Materiał / Tworzywo
  Kauczuk
  Gabaryt
  Paczkopunkt

  Specyficzne kody

  UPC
  571379501034
  EAN13
  5713795010349