Zabawki AGD

Świat Dziecka

Metalowy zestaw garnków dla dzieci garnek, rondelek,...

44,71 zł

Nasz zestaw kuchenny to idealna zabawka dla małych kucharzy! W skład zestawu wchodzą metalowe naczynia: garnek z pokrywką, rondelek, patelnia, durszlak, a także niezbędne akcesoria takie jak łyżka cedzakowa, chochla i ściereczka. Każdy element został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i zabawie, zachęcając dzieci do kreatywnego gotowania i nauki przez zabawę.

  Zabawki AGD

  Zabawki AGD - dla chłopców i dziewczynek

  Zabawkowe AGD dla dzieci to kategoria zabawek bez których ciężko jest wyobrazić sobie dzieciństwo. Zabawa w \"sklep\" czy \"dom\" to jedna z najczęstszych zabaw dzieci. Dla dziecka to dom i rodzice oraz ich codzienne zachowanie są wzorem do naśladowania. Dziecko stale obserwuje zachowania dorosłych a ich naśladownictwo to jedna z częstych zabaw dzieci. W tej zabawie nie może oczywiście zabraknąć odpowiednich sprzętów. O ile 2-latek zwykle do zabawy nie potrzebuje dodatkowych zabawek, to w przypadku starszych dzieci zabawa \"na niby\" traci na wartości i warto zadbać aby dziecko mogło bawić się zabawkami które pobudzą ich wyobraźnię i odwzorują prawdziwe sprzęty, których używamy na co dzień w domu. 

  Zabawkowe AGD - jakie sprzęty możemy zakupić?

  Zabawki AGD dla dzieci to najczęściej to co możemy znaleźć w każdym domu. Zabawki tego typu coraz lepiej oddają prawdziwy i realny obraz sprzętów takich jak: pralka-zabawka, żelazko z deską do prasowania, ekspres do kawy, zestawy naczyń dla dzieci, czy kuchenki mikrofalowe lub inne sprzęty kuchenne. W sklepie swiat-dziecka.pl możemy znaleźć także zestawy AGD dla dzieci gdzie w jednym opakowaniu znajdziemy kilka sztuk różnych zabawkowych sprzętów.

  Interaktywne zabawki AGD - jako prezent dla dziecka.

  Kuchenne sprzęty dla dzieci jak miksery, blendery, czajniki czy tostery to świetne zabawki, które często posiadają wiele ruchomych elementów i interaktywnych funkcji, dzięki czemu jeszcze mocniej przypominają te prawdziwe. Zabawki potrafią wydawać prawdziwe odgłosy i dźwięki sprzętów domowych. Pralka oraz suszarka może mieć ruchomy bęben lub podświetlenie przycisków a z tostera wyskoczą gotowe tosty.  Zabawki-AGD to świetna propozycja na prezent dla małej gospodyni. Każde domowe dziecięce przyjęcie nie może obejść się również bez odpowiednich naczyń jakimi są dziecięce zestawy do herbaty czy zestawy naczyń z czajnikiem. Dodatkowo aby zadbać o porządek możemy dokupić także dziecięce zestawy do sprzątania.