Zabawki AGD

Zestaw do herbaty dla dziewczynki metalowy 8 el. filiżanki, taca, dzbanek Zestaw do herbaty dla dziewczynki metalowy 8 el. filiżanki, taca, dzbanek Zestaw do herbaty dla dziewczynki metalowy 8 el. filiżanki, taca, dzbanek
Świat Dziecka

Zestaw do herbaty metalowy dla dzieci filiżanki dzbanek taca 12el

69,99 zł 49,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 45.99 zł

Metalowy zestaw do herbaty dla dziewczynki. Zabawa w dom nie może obejść się bez herbatki w gronie rodziny. Do tego celu z pewnością przydadzą się filiżanki, dzbanek oraz talerzyki.

(0/50)
  • -20,00 zł

Zabawki AGD - dla chłopców i dziewczynek

Zabawkowe AGD dla dzieci to kategoria zabawek bez których ciężko jest wyobrazić sobie dzieciństwo. Zabawa w "sklep" czy "dom" to jedna z najczęstszych zabaw dzieci. Dla dziecka to dom i rodzice oraz ich codzienne zachowanie są wzorem do naśladowania. Dziecko stale obserwuje zachowania dorosłych a ich naśladownictwo to jedna z częstych zabaw dzieci. W tej zabawie nie może oczywiście zabraknąć odpowiednich sprzętów. O ile 2-latek zwykle do zabawy nie potrzebuje dodatkowych zabawek, to w przypadku starszych dzieci zabawa "na niby" traci na wartości i warto zadbać aby dziecko mogło bawić się zabawkami które pobudzą ich wyobraźnię i odwzorują prawdziwe sprzęty, których używamy na co dzień w domu. 

Zabawkowe AGD - jakie sprzęty możemy zakupić?

Zabawki AGD dla dzieci to najczęściej to co możemy znaleźć w każdym domu. Zabawki tego typu coraz lepiej oddają prawdziwy i realny obraz sprzętów takich jak: pralka-zabawka, żelazko z deską do prasowania, ekspres do kawy, zestawy naczyń dla dzieci, czy kuchenki mikrofalowe lub inne sprzęty kuchenne. W sklepie swiat-dziecka.pl możemy znaleźć także zestawy AGD dla dzieci gdzie w jednym opakowaniu znajdziemy kilka sztuk różnych zabawkowych sprzętów.

Interaktywne zabawki AGD - jako prezent dla dziecka.

Kuchenne sprzęty dla dzieci jak miksery, blendery, czajniki czy tostery to świetne zabawki, które często posiadają wiele ruchomych elementów i interaktywnych funkcji, dzięki czemu jeszcze mocniej przypominają te prawdziwe. Zabawki potrafią wydawać prawdziwe odgłosy i dźwięki sprzętów domowych. Pralka oraz suszarka może mieć ruchomy bęben lub podświetlenie przycisków a z tostera wyskoczą gotowe tosty.  Zabawki-AGD to świetna propozycja na prezent dla małej gospodyni. Każde domowe dziecięce przyjęcie nie może obejść się również bez odpowiednich naczyń jakimi są dziecięce zestawy do herbaty czy zestawy naczyń z czajnikiem. Dodatkowo aby zadbać o porządek możemy dokupić także dziecięce zestawy do sprzątania.