Pojazdy

Pojazdy

Pojazdy zabawkowe - rowerki, jeździki, samochody zabawkowe

Zapewnij swojemu dziecku niesamowite przeżycia i długie godziny zabawy ! Każdy wie jak ważnym elementem dzieciństwa są ulubione pojazdy dziecięce. Czy zdarzyło się, aby Twoje dziecko będąc u przyjaciół w odwiedzinach zasiadło na jednym z pojazdów dla dzieci i nie chciało z niego zejść? Brzmi znajomo? W naszym sklepie mamy dla Ciebie szeroką gamę pojazdów dla dzieci, w które będziecie mogli wyposażyć wasze dziecko. Tak, jak w przypadku zabawek, każdy rodzaj i model pojazdu dla dzieci warto dopasować odpowiednio do wieku i wzrostu dziecka oraz jego etapu rozwoju.

Jeździki, rowerki 3w1, trójkołowce - zabawkowe pojazdy dla dzieci

Dla najmłodszych dzieci wyśmienitą zabawę połączoną z aktywnością ruchową zapewnią jeździki dziecięce oraz rowerki trójkołowe. Ich główną zaletą, szczególnie jeździków 3w1 czy trójkołowców 3w1 jest możliwość bezpiecznego przewożenia dziecka już od 18 miesiąca życia. Oczywiście jeździk lub rowerek trójkołowy musi posiadać odpowiednie wyposażenie, takie jak barierki zabezpieczające czy pasy bezpieczeństwa oraz podnóżek. Taki pojazd dziecięcy może skutecznie zastąpić nudny wózek spacerowy, a dzięki funkcji kierowania pojazdem przez rodzica prowadzenie i kontrola nad dzieckiem i pojazdem jest dziecinnie prosta. Z drugiej strony wszelkiego rodzaju rowerki dziecięce, rowerki biegowe czy hulajnogi pomogą dziecku rozwijać zmysł równowagi i balansu, a podczas zabawy wzmacniać bardzo dobrze tężyznę fizyczną.

Gokarty, traktory i samochody - zabawki jeżdżące dla starszych dzieci

Wraz z wiekiem i rozwojem dziecka predyspozycje i wymagania wzrastają. Starsze dzieci zdecydowanie chętniej będą korzystać z motorków na akumulator czy rowerków biegowych. W przypadku zabawkowych pojazdów elektrycznych dla dzieci mamy do zaoferowania duże sportowe samochody np. na licencjach znanych producentów, takich jak VW, Mercedes, Lamborghini lub samochody terenowe o napędzie 4x4 typu Jeep. Kolorystyka zapewnia wybór modelu również dla dziewczynki. Pojazdy te mają wiele atrakcyjnych dla dziecka funkcji jak moduły dźwiękowe, możliwość zmiany biegów i prędkości. Niektóre auta napędzane akumulatorem, mogą być sterowane pilotem R/C. Pojazdy te wiernie odzwierciedlają prawdziwe samochody lub motory i mogą uczyć dziecko koordynacji ruchowej, myślenia przestrzennego, no i oczywiście, które dziecko nie naprawiało swojego samochodu jak tata. Inną grupą łączącą grupę rowerów i samochodów są gokarty dla dzieci. Są to pojazdy dla dzieci na pedały, które posiadają możliwość kierowania tak, jak samochodem a jednocześnie wymagają użycia siły fizycznej do poruszania się nimi.

Sanki oraz inne pojazdy do zabawy w ogrodzie

Jak wiadomo kolejnym aspektem, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego pojazdu dla dziecka jest miejsce w jakim będzie użytkowanie. Inny pojazd będzie przeznaczony do stosowania w warunkach domowych, a inny do użytku na otwartej przydomowej przestrzeni. Jeździk, mały rowerek biegowy czy motorek świetnie sprawdzi się nie tylko na zewnątrz ale również w domu. Natomiast duże pojazdy akumulatorowe, gokarty czy traktory na pedały, wywrotki i ciężarówki znajdą swoje miejsce w ogrodach.
Tak, jak miejsce, liczy się również pogoda. W sezonie zimowym zabawa nie może obyć się bez odpowiednich sanek dziecięcych czy ślizgów. Każda przydomowa górka musi zostać odkryta i wykorzystania do prawdziwej zabawy! W naszej ofercie możecie znaleźć sanki drewniane, sanki metalowe i sanki plastikowe.
W sklepie Świat Dziecka znajdziecie pojazdy dla dzieci w każdym wieku oraz na każdą pogodę w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprawdź również nasze foteliki samochodowe dla dzieci!