Zestawy narzędzi dla dzieci

Świat Dziecka

Kosiarka z koszem zabawka dla dzieci do ogrodu

37,39 zł

Dziecięca kosiarka z koszem i wirnikiem - zabawka do ogrodu dla dzieci. Kosiarka z koszem to świetny pomysł na zabawkę dla małego ogrodnika! Dzieci uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu bawiąc się w ogrodzie. Maluch będzie zachwycony, że może pomóc przy pracach w ogrodzie.

  Narzędzia dla dzieci i warsztaty dla chłopca

  Każdy mały chłopiec próbuje naśladować swojego tatę, szczególnie jeżeli chodzi o różnego rodzaju prace domowe czy ogrodowe. Wiele razy gdy tata sięgał po młotek czy wkrętarkę do skrzynki z narzędziami równocześnie lądowały tam małe rączki dziecka aby móc co nie co pomóc tacie. Dlatego jeżeli zastanawiasz się co może uszczęśliwić swoje dziecko to zestaw majsterkowicza będzie idealny. W ofercie sklepów internetowych możemy znaleźć bardzo duży wybór narzędzi-zabawek, skrzyni z narzędziami czy całych zestawów narzędzi dla dziecka. 

  Zestawy narzędzi dla dziecka

  W duszy każdego małego chłopca od zawsze istnieje potrzeba majsterkowania. Zestaw narzędzi dla dziecka, warsztat, czy skrzynka majsterkowicza to wymarzona zabawka, która nie tylko pochłonie go na długie godziny zabawy ale także będzie pełnić funkcję edukacyjną. Wbijanie gwoździ młotkiem, wkręcanie śrubek wkrętarką czy posługiwanie się metrem to zabawa, która poprawia zdolności manualne dzieci, uczy cierpliwości i pozwala na rozwój logiki u dziecka. 

  Narzędzia dla dzieci - jaki są dostępne rodzaje?

  W ofercie naszego sklepu swiat-dziecka.pl znajdziecie duży wybór narzędzi i zestawów do majsterkowania dla dzieci. Większość zabawkowych narzędzi są wykonane z dbałością o szczegóły i przypominają realne narzędzia. Zabawki-narzędzia często wyposażone są w baterie i posiadają ruchome elementy czy światła i dźwięk, przez co zabawa jest jeszcze bardziej ciekawa. W kategorii zabawek dla majsterkowicza możemy wyróżnić głównie:

  • Warsztaty dla dzieci - to np. stolik roboczy z akcesoriami jak np. kask, śrubokręt czy różnego rodzaju klucze. Stoliki do majsterkowania często posiadają np. otwory w blacie gdzie dziecko może wkręcać śrubki czy wbijać gwoździe. Warsztaty majsterkowicza mogą być także wykonane z różnych materiałów. Najpopularniejsze są te wykonane z plastiku ale coraz modniejsze są warsztaty drewniane jak np. warsztat stolarski dla dziecka.
  • Zestawy narzędzi do majsterkowania - jest to chyba najliczniejsza grupa zabawkowych narzędzi, które są pakowane zbiorczo. Ilość elementów w zestawie jest zwykle zależna od ceny produktu. Duże zestawy kluczy, śrubokrętów czy zestawy majsterkowicza z kaskiem i wiertarką.
  • Elektronarzędzia dla dzieci - są to narzędzia zabawkowe zwykle zasilane bateriami i mające ciekawe funkcje. Narzędzia często posiadają funkcje jak w przypadku prawdziwych narzędzi np. wkrętarka ma możliwość wkręcania śrubek, piła motorowa - ruchomy łańcuch i dźwięk, podkaszarka obracaną głowicę itp. 
  • Pojedyncze narzędzia zabawki - są to zwykłe narzędzia dla dziecka jak: młotek, klucze francuskie, łopatki, grabki, wkrętaki itp. 

  Zestawy narzędzi ogrodowych dla dzieci - narzędzia zabawkowe

  W naszym sklepie internetowym dostępne są ciekawe propozycje dużych zestawów narzędzi do ogrodu dla dzieci. Narzędzia ogrodowe dla dziecka to świetny pomysł na prezent dla chłopców i dziewczynek na wiosnę. Każde prace w ogrodzie nie mogą obejść się bez dużych taczek dla dziecka, grabek i łopaty. Pamiętaj, że dzieci uwielbiają pomagać w pracach w ogrodzie rodzicom, a z ich własnymi narzędziami będzie to świetna zabawa. Podlewanie kwiatów i roślin również będzie wymagało konewki dla dzieci, a do tego wszystkiego świetnie będą pasować rękawice robocze dla dziecka. Zestawy z taczkami to idealne rozwiązanie dla dzieci w wieku powyżej 3 lat na pożyteczne spędzanie czasu w ogrodzie. 

  Sprawdź nasze oferty i odwiedzaj nasz sklep swiat-dziecka.pl!