Trójkołowce

Trójkołowce

Rowerek trójkołowy - pierwszy rowerek dziecka

Szukasz pomysłu na idealny prezent na roczek dla dziecka? A może po prostu poszukujesz dla dziecka produktu, który zapewni mu dużo ruchu na świeżym powietrzu? Mamy dla Ciebie propozycję, którą jest rowerek trójkołowy dla dziecka. Pierwszy rower będzie doskonałym sposobem na zwiększenie codziennej aktywności Twojego dziecka, a także i Twojej. W tej grupie znajdziesz różne modele rowerków w różnych kolorach, cenach i rozmiarach. Sprawdź naszą ofertę!

Jaki rowerek trójkołowy wybrać?

Rowery trójkołowe dla dzieci to grupa produktów, które różnią się pomiędzy sobą wyglądem i funkcjami. Dla najmłodszych dzieci najpopularniejsze są rowerki trójkołowe 3w1, które łączą w sobie 3 funkcje - wózek spacerówka, jeździk oraz rowerek. Rowerki te mogą być używane już przez dzieci, które potrafią samodzielnie siedzieć, aż do momentu, gdy po demontażu zbędnych elementów dla maluchów, dziecko będzie mogło samodzielnie jeździć na rowerku. Wśród propozycji dostępnych w sklepie swiat-dziecka.pl znajdziesz trójkołowce z regulacją oparcia oraz rowerki trójkołowe z obracanym siedziskiem, dzięki czemu rodzic prowadzący rowerek może mieć pełną kontrolę nad dzieckiem. Rowerek trójkołowy to świetny pomysł na ruch dla malucha, gdyż dzięki np. wolnemu przedniemu kołu, dziecko może uczyć się pedałowania bez obawy, że zostanie zablokowane koło rowerka. Dzieci uwielbiają jazdę na rowerku z pedałami, a dzięki wielu możliwościom regulacji oparcia, wysokości rączki do pchania, odległości siodełka od pedałów czy wysokości podnóżka, możesz z łatwością dostosować rowerek w zależności od wieku dziecka i wzrostu dziecka. Rowerek trójkołowy dla dziewczynki czy rowerek trójkołowy dla chłopca? To zwykle kwestia koloru lub indywidualnego wyboru każdego dziecka.

Funkcje w rowerku trójkołowym

Kolejnym ważnym elementem wyboru rowerka trójkołowego dla dziecka jest możliwość jego składania do małych rozmiarów. W naszej ofercie znajdziesz trójkołowce, które dzięki systemom składania kierownicy, oparcia i pchacza zajmują po złożeniu mało miejsca. Funkcja ta przydaje się szczególnie w przypadku, gdy zabieramy rowerek na działki lub w podróż. W zależności od budżetu jaki chcemy przeznaczyć na wybór rowerka, mamy możliwość wyboru także kół piankowych lub trójkołowców na pompowanym gumowym kole.
Rowerki trójkołowe składane w rowerek biegowy to kolejny innowacyjny rodzaj trójkołowca dla dzieci. Dzięki odpowiedniej budowie rowerka, niektóre z nich mogą zostać przekształcone w rowerek biegowy na dwóch kółkach, potocznie nazywany \"biegówką\". Ten z kolei będzie dobrym przygotowaniem do nauki jazdy na klasycznym rowerze.
Na długość użytkowania rowerka ma wpływ przede wszystkim ich jakość. W naszej kategorii nie brakuje modeli z wysokiej półki od najlepszych producentów. Poza świetnym wyglądem i jakością, szczególnie skupiamy się na bezpieczeństwie malucha. Prawie wszystkie nasze trójkołowe rowerki są wyposażone w uchwyt antypoślizgowy czy możliwość regulacji siodełka oraz pasy bezpieczeństwa.