Lalki bobasy

Świat Dziecka

Lalka bobas niemowlak vinylowa lalka dla dziewczynki

72,36 zł 62,36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89.00 zł

Bobasek to laleczka, która powinna znaleźć się w kolekcji każdej małej dziewczynki, która uwielbia bawić i opiekować się swoimi skarbami. Zabawa lalkami to dla dziewczynek okazja do rozwijania swojej wyobraźni, a także empatii i nauczenia się nazywania swoich emocji!

 • -10,00 zł
BERBESSA

Lalka hiszpańska bobas z kocykiem i smoczkiem ROSA 41 cm...

178,05 zł 168,05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 219.00 zł

Oryginalna lalka hiszpańska ROSA to pięknie wykonana zabawka dla dziewczynki. Zabawka w zestawie z akcesoriami dla lalek - ubranka lalkowe miękki sweterek, sukienka, opaska z kokardą oraz skarpetki. Dodatkowo w zestawie znajduje się duży mięciutki kocyk dla lalki oraz smoczek uspokajający z łańcuszkiem.

 • -10,00 zł
BERBESSA

Lalka hiszpańska bobas ze smoczkiem ROSA 41 cm

169,92 zł

Lalka niemowlak bobas z akcesoriami - oryginalna hiszpańska lalka ROSA. Oryginalna lalka hiszpańska bobas ROSA to pięknie wykonana zabawka dla dziewczynki. Lalka bobasek to zabawka, która posiada w zestawie z dodatkowe akcesoria: ubranka lalkowe sukienka/bluzeczka, spodenki, czapeczka oraz skarpetki.

  BERBESSA

  Lalka hiszpańska bobas, niemowlak 42 cm w białym ubranku

  150,41 zł

  Lalka Bobas z akcesoriami, gumowa 42 cm. Oryginalna hiszpańska lalka niemowlak w pięknym białym ubranku. Spełnij marzenie każdej małej dziewczynki i podaruj jej piękną lalkę. Zabawka posiada w zestawie ubranka: czapeczkę, miękki sweterek, spodenki oraz skarpetki.

   Lalki bobasy