Sklep dziecięcy Świat-Dziecka.pl

Swiat-Dziecka.pl to internetowy sklep dziecięcy stworzony z myślą o najmłodszych a także ich rodzicach. Nasz doświadczony personel dobiera produkty do oferty sklepu, tak aby rodzic mógł znaleźć wszystko czego może potrzebować jego dziecko od narodzin do lat młodzieńczych. Szeroka gama dostępnych produktów skupia się na czołowych polskich jak i zagranicznych producentach. W naszej wieloletniej działalności w branży dziecięcej nabytej w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, pragniemy stworzyć sklep dziecięcy, w którym szybko i wygodnie zamówisz to czego potrzebuje Twoje dziecko, czy będzie to wymarzona zabawka, niezbędny do przewozu dziecka bezpieczny fotelik samochodowy - nie ma to znaczenia, z naszej strony zadbamy abyś swój produkt otrzymał szybko i sprawnie. 

Co nas wyróżnia na tle pozostałych sklepów dziecięcych?

Swiat-Dziecka.pl to doskonałe miejsce na zakupy akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Dzięki wieloletniej współpracy z czołowymi producentami i dostawcami jesteśmy w stanie zapewnić Wam produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Przez ponad 30 lat naszej działalności stale odkrywamy nowe produkty dziecięce, nowych producentów oraz dostawców, aby sprawić, że nasz sklep będzie oferował nie tylko sprawdzone bestsellerowe produkty ale również coraz to nowsze i innowacyjne produkty dla dzieci. 
Dodatkowo jeżeli nie znajdziesz w naszym sklepie produktu który poszukujesz - napisz do nas sprawdzimy czy da się go dla Ciebie zamówić. 

W naszym sklepie kładziemy nacisk na szybką i bezproblemową transakcję. Sprzedawane przez nas produkty w większości dostępne są od ręki na naszym magazynie a zamówienia są wysyłane do 24h.

Atrakcyjne ceny  - to jedna z rzeczy na którą kładziemy mocny nacisk, nasza długoletnia współpraca z dostawcami opiera się na skróconym do maksimum łańcuchu dostaw, aby móc zapewnić Wam najlepsze ceny. 

Jeżeli masz nurtujące Cię pytania odnośnie zakupu lub produktu - pisz lub zadzwoń! Nasz personel pomoże w znalezieniu odpowiedniego produktu dla Ciebie.

Trochę historii działalności sklepów Świat Dziecka

Początki naszej działalności sięgają roku 1983. Zaczynając od małego sklepu stacjonarnego z odzieżą dla dzieci sukcesywnie rozwijaliśmy zarówno bazę produktową jak i metraż sklepu. Dążenie do stałego zwiększania oferty i poszerzania dostępności produktowej dla dzieci przerodziło się nie tylko w naszą pracę ale i życie. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, która stale stara się rozwijać. Obecnie sprzedaż produktów dla dzieci oferujemy na naszych sklepach stacjonarnych, gdzie przez lata nabieraliśmy doświadczenia i poznawaliśmy branżę, teraz pragniemy aby nasze produkty jeszcze łatwiej można było zamówić nie wychodząc z domu. Doskonale wiemy jak, duże znaczenie dla zagonionych rodziców ma możliwość dostępu do oferty sklepu zdalnie. Dlatego pragniemy aby nasz sklep Świat-Dziecka.pl był właśnie takim miejscem, które ułatwi dostęp do naszej oferty każdemu. 

Szybka wysyłka

Większość produktów wysyłamy w ciągu 24h

Doświadczenie

Ponad 30 lat doświadczenia w branży!

Bezpieczeństwo

Szybkie i bezproblemowe zakupy

Oszczędność

Oszczędzasz czas a dzięki atrakcyjnym cenom również pieniądze