Foteliki pluszowe

Fotelik pluszowy dla dziecka, rozkładany fotel dziecięcy - Miś pluszowy PANDA Fotelik pluszowy dla dziecka, rozkładany fotel dziecięcy - Miś pluszowy PANDA Fotelik pluszowy dla dziecka, rozkładany fotel dziecięcy - Miś pluszowy PANDA
Świat Dziecka

Fotelik pluszowy dla dziecka, rozkładany fotel dziecięcy - Miś pluszowy PANDA

199,00 zł 184,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199.00 zł
(0/50)
 • -15,00 zł
Pluszowy fotelik dla... Pluszowy fotelik dla... Pluszowy fotelik dla...
Świat Dziecka

Pluszowy fotelik dla dziecka Kotek rozkładany

199,00 zł 184,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199.00 zł
(0/50)
 • -15,00 zł
Pluszowy fotelik dziecięcy Lisek. Rozkładany do leżenia Pluszowy fotelik dziecięcy Lisek. Rozkładany do leżenia Pluszowy fotelik dziecięcy Lisek. Rozkładany do leżenia
Świat Dziecka

Pluszowy fotelik dziecięcy, rozkładany do leżenia - Lisek

199,00 zł

Miękka i wygodna pufa dziecięca, pluszowy fotelik, który pozwoli na wygodne oglądanie telewizji Twojemu dziecku lub odpoczynek w trakcie zabawy. Pluszowy fotelik dziecięcy to nie tylko dużych rozmiarów miś pluszowy i dekoracja pokoju ale zabawka którą Twoje dziecko pokocha!

(0/50)

  Fotelik pluszowy dla dziecka - idealny prezent dla dziecka.

  Fotel pluszowy dla dziecka to nieodłączny element wystroju każdego pokoju małego urwisa. Wśród wielu mebli dziecięcych, regału z zabawkami, łóżeczka dziecięcego czy licznych dodatków wystroju nie może zabraknąć pluszowego fotelika dla dziecka. To jeden z pomysłów który świetnie sprawdza się jako prezent dla dziecka z każdej okazji. Rozkładany fotel pluszowy dla dziecka przez to, że ma możliwość rozłożenia o materacyk świetnie sprawdzi się w roli tapczanika do leżakowania czy chociażby oglądania bajek w salonie. Miękka sofa dla dziecka, czy fotel pluszowy do pokoju dziecka zapewnia wygodne i bezpieczne miejsce do siedzenia, a przy tym jest miękki i przyjemny w dotyku dzięki pluszowemu obszyciu. 

  Fotel pluszowy dla dziewczynki i chłopca - możliwość wyboru wśród wielu wzorów.

  Obecnie w dziecięcym sklepie świat-dziecka.pl dostępna jest szeroka oferta modeli, które przypominają różne zwierzęta czy postacie bajkowe. W ofercie sklepu dziecięcego możemy odnaleźć modele z reguły przeznaczone jako fotelik dla dziewczynki jak np. Sowa - fotelik pluszowy czy biały kotek. Dla chłopca odpowiednio znajdziemy fotelik w kształcie psa czy tygryska. Nie może się również obejść bez pluszowego tronu dla małej księżniczki.  

  Pluszowy fotelik dziecięcy - jako element dekoracji pokoju dziecka

  Dziecięcy fotelik pluszowy to nie tylko wygodne miejsce do leżakowania i siedzenia, ale również świetnie sprawdza się jako pluszowy miś i dekoracja pokoju dziecięcego. Wygodne siedzenie dla dziecka do pokoju, to podstawa każdego dziecięcego pokoiku. Foteliki pluszowe posiadają stabilne oparcie i dobrze podpierają plecy dziecka tym bardziej że można go łatwo przekształcić w leżankę dla dziecka. Dzięki możliwości wyboru wśród wielu modeli możemy dopasować kolor i styl fotelika dziecięcego do wystroju jego pokoju czy indywidualnych wymagań małego dekoratora.

  Zobacz także pozostałe produkty do pokoju dziecka!


  Zobacz też lalki hiszpańskie w atrakcyjnych cenach!