Canpol babies wkładki laktacyjne dla mamy do karmienia 60 szt.

  Canpol babies wkładki laktacyjne dla mamy do karmienia 60 szt.

  17,13 zł
  24-72h
  Ilość
    Dostępny

  help_outlineZapytaj o produkt
  Canpol babies wkładki laktacyjne dla mamy do karmienia 60 szt.

  Canpol babies wkładki laktacyjne dla mamy do karmienia 60 szt.

  Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Canpol babies wkładki laktacyjne z samoprzylepnym paskiem 60 szt. 

  Wkładki laktacyjne są miękkie i delikatne, dzięki czemu nie podrażniają delikatnych piersi mamy. Posiadają chłonny wkład żelujący, który zatrzymuje wyciekający pokarm zapewniając poczucie suchości i świeżości przez długi czas. Praktyczny pasek samoprzylepny utrzymuje wkładkę na właściwym miejscu. Każda para wkładek zapakowana jest oddzielnie w foliowy woreczek, co zapewnia odpowiedni poziom higieny. W opakowaniu 60 sztuk.

  Wkładki laktacyjne dla mamy 1/652

   

  Cechy produktu:

  Wyjątkowo miękkie - Wkładki zostały wykonane z przyjemnych w dotyku, miękkich i delikatnych materiałów, dlatego nie powodują podrażnienia piersi i brodawki sutkowej.

  Bardzo chłonne i komfortowe - Dzięki zastosowaniu wkładu żelującego wkładki dobrze chłoną i zatrzymują wilgoć w środku, izolując ją od skóry. Dają poczucie świeżości i komfortu na długi czas.

  Wielowarstwowe i oddychające - Wkładki mają warstwową budowę – składają się z warstwy chroniącej przed przeciekaniem, warstwy izolującej od wilgoci oraz warstwy zewnętrznej o właściwościach oddychających

  Zapewniające wygodę - Samoprzylepny pasek utrzymuje wkładkę w odpowiednim miejscu i zapewnia wysoki komfort.

  Pakowane oddzielnie - Każda para wkładek pakowana jest w oddzielne opakowanie – foliowy woreczek, dlatego zapewniają one wysoki poziom higieny i są łatwe w użyciu w domu i poza nim.

   

   

  Wkładki laktacyjne dla mamy 60 sz.

   

  Oddychające wkładki laktacyjne Canpol babies są wyrobem medycznym. Oznacza to, że spełniają wymagania Dyrektywy 93/42/EWG dotyczącej wyrobów medycznych. Dzięki temu dają gwarancję najwyższej jakości i nie zawierają żadnych potencjalnie toksycznych substancji.

  Wkładki laktacyjne składają się z 3 warstw: warstwy zabezpieczającej przed przeciekaniem, warstwy izolującej wilgoć i oddychającej warstwy zewnętrznej. Dostępne są w kolorze białym.

  W opakowaniu 60 sztuk.

  Wkładki laktacyjne dla mamy 60 sz.

   

   

   

   

   

   

  Szczegóły produktu

  13 Przedmioty

  Opis

  Gabaryt
  Paczkopunkt

  Specyficzne kody

  UPC
  590169180742
  EAN13
  5901691807426