LOVI

LOVI - producent innowacyjnych produktów do karmienia i pielęgnacji niemowląt.

To marka, która od lat wytwarza nowoczesne akcesoria do karmienia i pielęgnacji dzieci. Jak wiadomo naturalne karmienie dziecka to podstawa zdrowego i silnego malucha. Noworodek od pierwszych chwil życia dzięki naturalnemu odruchowi ssania piersi matki może się pożywiać. Karmienie dziecka to najważniejszy element pierwszych godzin i dni po porodzie. Dlatego marka LOVI stoi w obronie naturalnej ochrony laktacji i  odruchu ssania. Marka świetnie rozpoznawalna przez wszystkie mamy w Polsce jak i Europie. 

Lovi - laktatory, smoczki i butelki - bezpieczne produkty dla niemowląt. 

Marka Lovi w swojej działalności stawia na mocną współpracę z najlepszymi specjalistami z dziedziny laktacji, neonatologii i neurologopedii dzieci. Tworząc swoje nowoczesne produkty kładą szczególny nacisk na pomoc dla mam karmiących piersią oraz akcesoria do alternatywnego karmienia i uspokajania niemowląt takie jak smoczki do odciągniętego mleka matki, butelki oraz smoczki uspakajające. W zachowaniem bezpieczeństwa dla odruchu ssania niemowlaka. Jeśli szukasz najwyższej jakości artykułów dla noworodków i niemowląt marka Lovi to właśnie to, czego potrzebujesz! 

Marka LOVI - produkty dla niemowląt pod nadzorem medycznym.

Akcesoria Lovi są projektowane i wytwarzane w oparciu o najświeższą wiedzę medyczną i nowoczesne technologie. Każdy produkt jest poddawany wnikliwym badaniom prowadzonym pod nadzorem medycznym czyli butelki, smoczki do karmienia, smoczki uspokajające. Marka polega również w dużej mierze na badaniom nadzorowanym przez osoby personelu szpitalnego oraz z udziałem matek karmiących (głównie w przypadku Laktatorów)

Laktatory i produkty LOVI - pomoc w szybkim powrocie mam do aktywności zawodowej.

Marka Lovi to produkty ułatwiające szybki powrót mam do pracy zawodowej, dzięki nowoczesnej linii laktatorów, odciąganie pokarmu i karmienie dziecka nie tylko jest zbliżone do naturalnego ale także ułatwia i pozwala na chwilę oddechu dla zmęczonej matki. Wszystkie produkty są wykonane z materiałów wysokiej jakości i zupełnie bezpiecznych dla zdrowia dziecka i matki. Jeśli szukasz marki, która zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz do opieki nad Twoim dzieckiem, Lovi to właśnie to, czego potrzebujesz. Marka ta jest doskonale znana wśród rodziców na całym świecie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że produkty Lovi są bezpieczne i niezawodne.

Nie zwlekaj dłużej, przekonaj się sam, dlaczego Lovi to najlepsza marka artykułów dla dzieci i niemowląt na rynku! Sprawdź szeroką ofertę produktów w internetowym sklepie dla dzieci swiat-dziecka.pl

Butelka antykolkowa Lovi Medical+ 250ml Butelka antykolkowa Lovi Medical+ 250ml Butelka antykolkowa Lovi Medical+ 250ml
LOVI

Butelka antykolkowa Lovi Medical+ 250ml

37,99 zł

Butelka Lovi Medical przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. Butelka Lovi posiada silikonowy smoczek przypominający pierś mamy, które jest antykolkowy. Butelka  LOVI Medical+ 250 ml  zaprojektowana pod nadzorem medycznym jest bezpieczna dla dziecka karmionego piersią. 

(0/50)
  Butelka antykolkowa Lovi Medical+ 330ml - Butelka dla niemowlaka Butelka antykolkowa Lovi Medical+ 330ml - Butelka dla niemowlaka Butelka antykolkowa Lovi Medical+ 330ml - Butelka dla niemowlaka
  LOVI

  Butelka antykolkowa Lovi Medical+ 330ml - Butelka dla niemowlaka

  39,99 zł

  Butelka Lovi Medical przeznaczona dla starszych dzieci od 9 miesiąca życia. Butelka Lovi posiada większy smoczek, które jest antykolkowy. Butelka  LOVI Medical+ 330 ml  zaprojektowana pod nadzorem medycznym jest bezpieczna dla dziecka karmionego piersią. 

  (0/50)
   LOVI SMOCZEK DYNAMICZNY ORTODONTYCZNY 2 SZT 3-6 M LOVI SMOCZEK DYNAMICZNY ORTODONTYCZNY 2 SZT 3-6 M LOVI SMOCZEK DYNAMICZNY ORTODONTYCZNY 2 SZT 3-6 M
   LOVI

   Smoczek uspokajający dla dziecka LOVI 3-6 m Night&Day GIRL 2 szt.

   27,99 zł

   Smoczek uspokajający dla dziecka LOVI - w zestawie znajdują się 2 sztuki smoczków do buzi dla dzieci. Smoczki dla mniejszych dzieci - posiadają mniejszą tarczkę oraz silikonową końcówkę do ssania. Smoczki LOVI przeznaczone są dla dzieci od 3 miesiąca życia. Smoczki uspokajające LOVI posiadają dodatkowo uchwyty, które świecą w ciemności, ułatwiając znalezienie smoczka w ciemności. 

   (0/50)
    Smoczek uspokajający dla dziecka LOVI 0-3m Night&Day BOY 2 szt. Smoczek uspokajający dla dziecka LOVI 0-3m Night&Day BOY 2 szt. Smoczek uspokajający dla dziecka LOVI 0-3m Night&Day BOY 2 szt.
    LOVI

    Smoczek uspokajający dla dziecka LOVI 0-3m Night&Day BOY 2 szt.

    27,99 zł

    Smoczek uspokajający dla dziecka LOVI - w zestawie znajdują się 2 sztuki smoczków do buzi dla dzieci. Smoczki dla mniejszych dzieci - posiadają mniejszą tarczkę oraz silikonową końcówkę do ssania. Smoczki LOVI przeznaczone są dla dzieci od 3 miesiąca życia. Smoczki uspokajające LOVI posiadają dodatkowo uchwyty, które świecą w ciemności, ułatwiając znalezienie smoczka w ciemności. 

    (0/50)
     Smoczek uspokajający dla dziecka LOVI 6-18 m Night&Day GIRL 2 szt. Smoczek uspokajający dla dziecka LOVI 6-18 m Night&Day GIRL 2 szt. Smoczek uspokajający dla dziecka LOVI 6-18 m Night&Day GIRL 2 szt.
     LOVI

     Smoczek uspokajający dla dziecka LOVI 6-18 m Night&Day GIRL 2 szt.

     27,99 zł

     Smoczek uspokajający dla dziecka LOVI - w zestawie znajdują się 2 sztuki smoczków do buzi dla dzieci. Smoczki dla starszych dzieci - posiadają większą tarczkę oraz silikonową końcówkę do ssania. Smoczki LOVI przeznaczone są dla dzieci już od 6 miesiąca życia. Smoczki uspokajające LOVI posiadają dodatkowo uchwyty, które świecą w ciemności, ułatwiając znalezienie smoczka w ciemności. 

     (0/50)
      LOVI SMOCZEK DYNAMICZNY ORTODONTYCZNY 2 SZT 18 M LOVI SMOCZEK DYNAMICZNY ORTODONTYCZNY 2 SZT 18 M LOVI SMOCZEK DYNAMICZNY ORTODONTYCZNY 2 SZT 18 M
      LOVI

      Smoczek uspokajający dla dziecka LOVI 18 m+ Night&Day BOY 2 szt.

      27,99 zł

      Smoczek uspokajający dla dziecka LOVI - w zestawie znajdują się 2 sztuki smoczków do buzi dla dzieci. Smoczki dla starszych dzieci - posiadają większą tarczkę oraz silikonową końcówkę do ssania. Smoczki LOVI przeznaczone są dla dzieci od 18 miesiąca życia. Smoczki uspokajające LOVI posiadają dodatkowo uchwyty, które świecą w ciemności, ułatwiając znalezienie smoczka w ciemności. 

      (0/50)
       Wkładki laktacyjne LOVI... Wkładki laktacyjne LOVI... Wkładki laktacyjne LOVI...
       LOVI

       Wkładki laktacyjne LOVI DISCREET ELEGANCE 40 szt. białe

       21,99 zł

       Wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance białe posiadają specjalny wkład żelujący, który wchłania wilgoć i utrzymuje ją z dala od skóry oraz są odpowiednio wyprofilowane, więc idealnie dopasowują się do kształtu piersi. W opakowaniu 40 sztuk. 

       (0/50)