Wywrotki

LENA

Wywrotka LENA Gigant, samochód ciężarowy z kiprem | 02160

73,08 zł

Ciężarówka-wywrotka marki LENA to zabawka dużych rozmiarów świetnie nadająca się do piaskownicy lub do zabawy w domu. Samochody i pojazdy z tej serii produkowane są z wysokiej jakości materiałów o dużej wytrzymałości mechanicznej. Dodatkowo tworzywo z którego są wyprodukowane jest odporne na blaknięcie. Dzieci w wieku 3 lat uwielbiają bawić się dużymi samochodami, a jeżeli zabawka posiada jeszcze ciekawe funkcje jak np. ruchomy podnoszony kiper z możliwością blokady zabawa staje się jeszcze ciekawsza.

  LENA

  Wywrotka LENA Truxx, samochód ciężarowy | 04410

  30,89 zł

  Wywrotka LENA Truxx - zabawka dla chłopca 2 lata+. Zabawkowy samochód ciężarowy LENA Truxx to średniej wielkości pojazd. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 lat. Pojazd wykonany z dbałością o szczegóły. Ruchome elementy dodatkowo uatrakcyjnią zabawę. 

   LENA

   Wywrotka z kiprem GIGANT LENA, Mercedes Actros trójosiowa...

   78,04 zł 72,04 zł
   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 95.99 zł

   Wywrotka Gigant LENA 02031 - Duża wytrzymała zabawka do piaskownicy i ogrodu dla dziecka. Ruchome elementy i dwie wytrzymałe osie kół. Zabawki z tej serii produkowane są z wysokiej jakości materiałów o dużej wytrzymałości mechanicznej. 

   • -6,00 zł

   Wywrotki