Produkty marki LENA

LENA - producent zabawek dziecięcych - polski dystrybutor swiat-dziecka.pl

Firma LENA to producent wysokiej jakości produktów dla dzieci. Jest to Niemiecka firma która swoją produkcję przeniosła do Czech skąd prowadzi skuteczną sprzedaż zabawek dla dzieci na całą Europę. Marka LENA jest to firma szczególnie mocno rozpoznawalna w Europie Środkowo-wschodniej. To niemiecki producent zabawek dla dzieci, który wyróżnia się na tle konkurencji jakością swoich wyrobów. Większość wytwarzanych przez firmę zabawek posiada certyfikat TUV, co jest gwarancją bezpieczeństwa i jakości produktów. Firma oferuje wiele wyrobów, różnego rodzaju samochodów, koparek, pojazdów budowy, straż czy śmieciarki, w różnych seriach i rozmiarach. Do popularnych produktów tej firmy możemy zaliczyć różnego rodzaju zabawki kreatywne i zabawki do prac ręcznych dla dzieci jak np. mozajki, przeplatanki, zestawy do robót ręcznych, szablony rysunków i wiele innych. W tym miejscu warto po krótce przedstawić najciekawsze seriie produktów marki LENA Toys.

LENA Zabawki GIGANTY - Seria MAXI

W Polsce firma jest mocno rozpoznawalna głównie za sprawą serii pojazdów dla dzieci wersji MAXI czy GIGANT. To naprawdę sporych rozmiarów samochody ciężarowe i pojazdy budowlane, których długość przekracza czasem nawet 1 m. Do najpopularniejszych modeli tej serii możemy zaliczyć, Wielkie koparki, Spychy czy Śmieciarki. Natomiast do bestselerów należy Wywrotka AROCS z licencją Mercedesa oraz Straż pożarna GIGANT, która posiada możliwość lania wody z węża strażackiego! Seria Gigant jest przeznaczona głównie dla dzieci powyżej 3 lat. Zabawki LENA GIGANT świetnie sprawdzają się w przedszkolach czy żłobkach. Dzięki dużej wytrzymałości mechanicznej potrafią przetrwać lata. Natomiast dzięki zastosowaniu tworzyw wysokiej jakości zabawki Lena mogą być swobodnie używane na zewnątrz np. w zabawie w piaskownicy. Niektóre pojazdy mogą spełniać także rolę jeździdełka, przez posiadanie wyprofilowanego miejsca do siedzenia, dzięki czemu zabawa nimi nabiera nowego wymiaru. Maksymalne obciążenia pojazdów niekiedy przekraczają nawet 100 kg!. Jeżeli szukasz zabawki na lata to gorąco polecamy właśnie serię pojazdów LENA GIGANT. Najlepsze ceny pojazdów LENA znajdziesz w sklepie internetowym swiat-dziecka.pl

LENA Zabawki dla dzieci - seria WORXX

Kolejną serią, która mocno rozpycha się wśród pozostałych ofert zabawek jest seria pojazdów LENA WORXX. Są to zabawkowe pojazdy przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia a ich rozmiary są nieco mniejsze niż w serii GIGNAT. Dla odróżnienia pojazdy mają trochę więcej funkcji i więcej szczegółów dzięki czemu jeszcze mocniej przypominają prawdziwe samochody. Najpopularniejszymi modelami serii są: oryginalna licencyjna zabawka Koparka LIEBHERR A 918 LITRONIC, Ciągnik rolniczy DEUTZ FAHR AGROTRON 7250 czy Straż pożarna AROCS Mercedes-Benz z drabinką. Zabawki LENA WORXX to jak widać zabawki licencyjne znanych marek jak Mercedes, Deutz, Liebherr, co zapewnia dbałość producenta o każdy szczegół, a pojazdy wyglądają jak prawdziwe. Pojazdy posiadają także ruchome elementy, dzięki czemu zabawa nimi jest o wiele ciekawsza i pozwala zająć dziecko na dłuższy czas. 

LENA pojazdy dla dzieci serii TRUXX 

To już trzecia seria pojazdów dla dzieci LENA. Ten rodzaj zabawek przeznaczony jest tym razem dla dzieci od 2 lat. Ze względu na ich rozmiar oraz wykonanie są zupełnie bezpieczne dla dwulatków. Wymiarowo samochody i pojazdy budowlane LENA TRUXX są trochę mniejsze niż seria WORXX. Truxx\'y, w zestawie z pojazdami są często wyposażone dodatkowo o figurki czyli tematyczne postacie jak np. kierowca autobusu, policjant czy strażak. W serii Truxx znajdziemy małe zabawkowe pojazdy jak ciągniki rolnicze, koparki, ładowarki, kombajny. Natomiast ciekawym pomysłem producenta jest są zestawy tematyczne np. Samochód strażacki, Wóz policyjny, Samochód z koniem, Ambulans, czy Śmieciarka z kontenerami. Tradycyjna seria zabawek LENA TRUXX posiada plastikowe koła, natomiast od niedawna możemy również znaleźć pojazdy z gumowymi kołami na pięknych plastikowych felgach. 

LENA zabawkowe pojazdy dla maluchów seria TRUCKIES i Mini ROLLERS czy Workies

Kolejne serie zabawek LENA to Truckies - przeznaczone od 2 lat - mniejsza wersja zabawek serii TRUXX. Seria LENA Wories dla dzieci od 18 miesiąca życia oraz Mini Rollers dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Wśród tych serii znajdziemy również różnego typu samochodziki, pojazdy budowlane czy pojazdy miejskie. Te zabawki cechują się przede wszystkim tym, że są zupełnie bezpiecznie dla swoich grup wiekowych, a certyfikat TUV jest tego gwarancją. Kolejną zaletą tych serii jest to że wymiary pojazdów są na tyle małe, że zabawki mogą być zabierane z dzieckiem np. na spacery gdyż łatwo mieszczą się w rączce i pozwalają dziecku na zabawę w każdym miejscu. 

Podsumowując - marka LENA to przede wszystkim zabawki dla dzieci najwyższej jakości. Bezpieczne pod każdym względem i dostosowane do wieku dziecka, umożliwiając mu zabawę połączoną z rozwojem i aktywnością ruchową. Największy wybór zabawek LENA znajdziecie w naszym sklepie z zabawkami swiat-dziecka.pl. Dzięki wypracowanym sieciom dystrybucji możemy zapewnić zabawki Lena w najlepszych cenach! Nie czekaj i sprawdź naszą ofertę!

LENA

Znaki drogowe, drogowskazy - zabawka marki LENA

16,25 zł

Znaki drogowe drogowskazy LENA 17 elementów mają także praktyczne zastosowanie edukacyjne. Możesz używać ich do nauki znaków drogowych oraz do kreowania różnych scenariuszy związanych z ruchem drogowym. Twoje dziecko będzie miało nie tylko świetną zabawę, ale również zdobywać wiedzę na temat bezpiecznego zachowania się na drodze.

  LENA

  Koparka Gigant Lena, Traktor, Buldożer ruchome elementy...

  93,49 zł 88,49 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 114.99 zł

  Zabawka dla chłopca, której nie może zabraknąć w parku maszyn rolniczych i budowlanych małego chłopca. Zabawkowa duża koparka LENA to produkt niemieckiej firmy, który jest wyprodukowany z tworzyw najwyższej jakośc

  • -5,00 zł