Laktatory

Laktator podwójny z aspiratorem Canpol Laktator podwójny z aspiratorem Canpol Laktator podwójny z aspiratorem Canpol
Canpol Babies

Podwójny laktator elektryczny z aspiratorem do nosa Canpol

289,00 zł

Urządzenie dla mamy 2w1 Laktator oraz aspirator do nosa. Podwójny laktator elektryczny ExpressCare jest urządzeniem 2w1 z funkcją elektrycznego aspiratora do nosa, który w kilka sekund oczyści nosek dziecka i umożliwi mu swobodne oddychanie.

(0/50)
  Laktator ręczny do odciągania mleka Canpol Basic Light Laktator ręczny do odciągania mleka Canpol Basic Light Laktator ręczny do odciągania mleka Canpol Basic Light
  Canpol Babies

  Laktator ręczny do odciągania pokarmu Canpol Basic Light

  44,99 zł

  Laktator ręczny Canpol do odciągania pokarmu dla mamy. Laktator ręczny Canpol jest cichy i bardzo prosty w obsłudze. Laktator ma prostą budowę, jest lekki i poręczny - idealny do zabrania go ze sobą wszędzie. Laktator pracuje bezgłośnie, dlatego mama może odciągnąć pokarm w każdym miejscu zachowując dyskretność. 

  (0/50)
   Canpol Babies

   Mobilny Laktator elektryczny Take&Go Canpol - bezprzewodowy

   189,00 zł

   Mobilny laktator elektryczny Take&Go to bezprzewodowy i cichy laktator dla każdej mamy. To must have każdej wyprawki - wygodny do odciągania pokarmu także nocą! Laktator przenośny od Canpol Babies jest idealny do skutecznego wspomagania laktacji, zarówno po porodzie fizjologicznym, jak i cesarskim cięciu.

   (0/50)
   • Obecnie brak na stanie