Produkty marki Canpol Babies

Canpol - bezpieczne produkty dla niemowląt i dzieci najwyższej jakości.

Jeśli szukasz marki akcesoriów dla dzieci i niemowląt, Canpol to doskonały wybór. Firma oferuje szeroki wybór produktów, które pomogą Ci w opiece nad Twoim maluchem. Canpol to polska firma z tradycjami, która tworzy innowacyjne produkty dla niemowląt w oparciu współpracę z ośrodkami badawczymi. Każdy produkt przechodzi liczne testy labolatoryjne dzięki czemu możemy zagwarantować ich wysoką jakość ale również bezpieczeństwo. 

Jakie produkty znajdziesz w ofercie marki CANPOL?

W ofercie znajdziesz wiele kategorii artykułów dla niemowląt i dzieci, takich jak: karmienie, pielęgnacja, zabawki, akcesoria dla noworodka i wiele więcej. Wszystkie produkty Canpol są wykonane z najwyższej jakości materiałów i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o karmienie, Canpol oferuje butelki, smoczki, podgrzewacze do butelek oraz wiele innych akcesoriów, które ułatwią Ci życie. Pielęgnacja Twojego dziecka nie będzie już problemem, gdyż w naszej ofercie znajdziesz produkty do kąpieli, pieluszki, kosmetyki, termometry i wiele innych w najlepszych cenach.

Oferta marki jest bardzo obszerna a jedną z kategorii są zabawki dla niemowląt. Zabawki edukacyjne, interaktywne i sensoryczne, dostępne w różnych kolorach i kształtach, z pewnością zainteresują Twoje dziecko i zaspokoją jego potrzeby rozwojowe. Wszelkiego rodzaju akcesoria dla noworodka to również jedna z gałęzi produktów marki canpol. Możesz znaleźć tutaj produkty takie jak pojemniki na mleko modyfikowane, smoczki ortodontyczne, poduszki do karmienia i wiele innych.

Canpol - lider na rynku produktów dla niemowląt i dzieci.

Wszystkie produkty Canpol są starannie zaprojektowane, aby sprostać potrzebom i wymaganiom rodziców oraz ich dzieci. Dzięki temu marka ta zyskała wiele zadowolonych klientów i pozytywnych opinii. Przekonaj się sam i wybierz Canpol dla Twojego dziecka!

Firma \"Canpol\" oraz marka \"Canpol babies\" od wielu lat zdobywają liczne nagrody w branży. Są one między innymi nagradzane przez prestiżowe instytucje i prasę branżową. Miesięcznik „Puls Biznesu” kilkukrotnie nagrodził firmę Canpol „Gazelą Biznesu” dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, a miesięcznik „Forbes” trzykrotnie wyróżnił ją „Diamentem Forbes” dla najszybciej zwiększających swą wartość polskich przedsiębiorstw. Firma Canpol otrzymała również Medal Europejski z rąk Komitetu Integracji Europejskiej, a także tytuł Wybitnego Eksportera Roku, przyznany przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.

W naszym sklepie internetowym swiat-dziecka.pl znajdziesz duży wybór produktów marki Canpol w najlepszych cenach! Zapraszamy

Canpol Babies

Podkłady higieniczne jednorazowe 60x60 cm 10 szt. Canpol

13,88 zł

Jednorazowe podkłady higieniczne w rozmiarze 60x60 cm. Produkt którego nie może zabraknąć w domu każdej świeżej matki. Podkłady zabezpieczają łóżko lub przewijack przed zabrudzeniem. Przeznaczone dla kobiet w okresie połogu oraz podczas pielęgnacji i przewijania niemowląt. Jedno opakowanie zawiera 10 szt. jednorazowych podkładów.

  • Brak na stanie
Canpol Babies

Mobilny Laktator elektryczny Take&Go Canpol - bezprzewodowy

153,66 zł

Mobilny laktator elektryczny Take&Go to bezprzewodowy i cichy laktator dla każdej mamy. To must have każdej wyprawki - wygodny do odciągania pokarmu także nocą! Laktator przenośny od Canpol Babies jest idealny do skutecznego wspomagania laktacji, zarówno po porodzie fizjologicznym, jak i cesarskim cięciu.

  • Brak na stanie