Pchacze i jeździki

Jeździki i pchacze dla najmłodszych dzieci.

Poznaj ofertę najlepszych zabawek dla najmłodszych w sklepie swiat-dziecka.pl ! W naszym sklepie znajdziesz jeździki i pchacze dla  dzieci, które świetnie sprawdzają się przy nauce chodzenia i stawiania pierszych kroków. Pchacze edukacyjne to interaktywne, kolorowe zabawki-pchacze, które posiadają wiele funkcji - świecą, grają podczas poruszania, zawierają tablice manipulacyjne dla dziecka. Te wszystkie gadżety mają aktywizować i zachęcać malucha do zabawy i ruchu. 

W ofercie sklepu swiat-dziecka.pl znajdziesz jeździki dla kilkunastomiesięcznych, a także dla kilkuletnich dzieci. Pchacze dla najmłodszej grupy wiekowej czyli dla dzieci od ok. 6m+ to zazwyczaj zabawki z rączką, do której maluchy starają się sięgać a po jej pochwyceniu podejmują próby wstawania. W dalszej perspektywie gdy dziecko opanuje wstawanie, może popychać pojazd i stawiać swoje pierwsze kroki. Pchacz dziecięcy może również być świetną zabawką na prezent na roczek. Przednia strona zabawki wyposażana jest w mnusto ruchomych elementów, w różnych kolorach i wydających różne dźwięki. Mają one zachęcić malucha to zabawy i ćwiczenia motoryki małej oraz pobudzać jego aktywność. Pchacz dziecięcy, czy to dla chłopca czy dla dziewczynki to świetne wsparcie w jego rozwoju i ćwiczeniu mięśni. 

Jeździk, pchacz jako zabawka na roczek

Pojazd dla malucha to świetny prezent na roczek. Dziecko uwielbia samochodziki, a taką formę najczęściej przybierają pierwsze pojazdy dla dziecka. Jeździdełko z wysokim oparciem będzie świetnie pasować dla malucha stawiającego piwersze kroki, natomiast Jeździdełko dla starszego dziecka to już zabawka, która przyjmuje zwykle bardziej realistyczny wygląd samochodu, tak aby urwis mógł poczuć się jak prawdziwy kierowca. Możliwości skręcania kierownicą, to jedna z umiejętności którą dziecko będzie wykorzystywać w przyszłości, czy to podczas jeżdżenia na rowerze czy pojazdem na akumulator. 

Dzięki nauce jazdy na jeździdełku lub przy chodzeniu z pchaczem dziecko łatwiej nabiera umiejętności utrzymywania równowagi oraz stawiania naprzemiennie stóp. Pchacze i jeździdełka to najczęściej samochodzik ale także może występować jako wózek dla lalki czy zwierzątko. W naszej ofercie znajdziesz pchacze wykonane z tworzyw sztucznych ale także pchacze i jeździki drewniane.