Świat Dziecka

Kosiarka z koszem zabawka dla dzieci do ogrodu Kosiarka z koszem zabawka dla dzieci do ogrodu Kosiarka z koszem zabawka dla dzieci do ogrodu
Świat Dziecka

Kosiarka z koszem zabawka dla dzieci do ogrodu

45,99 zł

Dziecięca kosiarka z koszem i wirnikiem - zabawka do ogrodu dla dzieci. Kosiarka z koszem to świetny pomysł na zabawkę dla małego ogrodnika! Dzieci uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu bawiąc się w ogrodzie. Maluch będzie zachwycony, że może pomóc przy pracach w ogrodzie.

(0/50)
  Sanki drewniane z oparciem i sznurkiem od producenta Sanki drewniane z oparciem i sznurkiem od producenta Sanki drewniane z oparciem i sznurkiem od producenta
  Świat Dziecka

  Sanki dla dziecka drewniane z oparciem i sznurkiem

  189,00 zł 159,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 125.99 zł

  Sanki dziecięce z oparciem i sznurkiem idealny pojazd dziecięcy na zimę. Zimowa zabawa nie może się bez nich obejść.

  (0/50)
  • -30,00 zł
  Taczki dla dzieci plastikowe hemar zabawka do piaskownicy Taczki dla dzieci plastikowe hemar zabawka do piaskownicy
  Świat Dziecka

  Zestaw Taczki, Kosiarka, Betoniarka, komplet do piasku

  149,99 zł

  Duży zestaw: Taczki, Betoniarka, Kosiarka, Zestaw do piasku 8 el. dla dzieci. Nie masz pomysłu na prezent dla swojego dziecka? Zestaw zabawek na wiosnę dla dziecka to świetne rozwiązanie. Zestaw do piasku z taczkami który zadowoli każdego małego urwisa. Zabawki doskonale sprawdzają się zarówno do zabawy w piaskownicy jak i przy drobnych pracach w ogrodzie. 

  (0/50)
   Konewka ogrodowa dla dzieci duża Konewka ogrodowa dla dzieci duża
   Świat Dziecka

   Konewka ogrodowa dla dzieci duża 2l

   10,99 zł

   Konewka ogrodnicza dla dzieci o pojemności 2 L wykonana z lekkiego, mocnego i odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego. Produkt jest poręczny, wyposażony, wygodny uchwyt do trzymania oraz długą wylewkę ze zdejmowanym sitkiem. 

   (0/50)