Pieluchy wielorazowe dla dzieci

Pieluszki muślinowe 3 szt. paczka - BabyOno - ekstra miękkie kolor: Liliowe
BABYONO

Pieluszki muślinowe 3 szt. ekstra miękkie Babyono Liliowe

24,89 zł

Pieluszki muślinowe super miękkie są niezbędnym elementem wyprawki - niezastąpione zarówno w okresie noworodkowym, jak i niemowlęcym. Muślin jest to dwuwarstwowa tetra z 100% bawełny, cechująca się niezwykłą lekkością i przewiewnością. Pieluszki z tego materiału mogą być wykorzystywane już od pierwszych dni życia - jako otulacz, lekki kocyk, podkład do przewijania, prześcieradło czy podręczny ręcznik.

(0/50)
  Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Malinowe 3 szt. Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Malinowe 3 szt. Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Malinowe 3 szt.
  BABYONO

  Pielucha bambusowa dla dziecka 3 szt. - organiczna i delikatna

  33,99 zł

  Pieluszki bambusowe dla niemowlaka - zestaw 3 szt. - organiczna bawełna to bezpieczne i super delikatny materiał, którego nie może zabraknąć w wyprawce każdego malucha. Może spełniać wiele funkcji takich jak otulacz, kocyk, podkład do przewijania lub ręcznik podręczny.

  (0/50)
   Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Szare 3 szt. Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Szare 3 szt. Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Szare 3 szt.
   BABYONO

   Pielucha bambusowa 3 szt. ekstra miękka, naturalna | szare

   33,99 zł

   Pieluszki BAMBUSOWE naturalne, super miękkie i delikatne, są niezbędnym elementem wyprawki – niezastąpione zarówno w okresie noworodkowym, jak i niemowlęcym. Pieluszki z włókien bambusa mogą być stosowane już od pierwszych dni życia dziecka – jako otulacz, lekki kocyk, podkład do przewijania, prześcieradło czy podręczny ręcznik. 

   (0/50)
    Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Miętowe 3 szt. Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Miętowe 3 szt. Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Miętowe 3 szt.
    BABYONO

    Pielucha babmusowa, miękka - zestaw 3 szt. BabyOno | Miętowe

    33,99 zł

    Pieluszki Baby Ono wykonane zostały z włókien bambusa, to materiał wyjątkowo miękki i delikatny, często porównywalny z jedwabiem. Bambus jest rośliną cenioną za swoje właściwości zdrowotne i kojące dla skóry. Bambus jest odnawialnym surowcem przyjaznym dla środowiska.

    (0/50)