Sanki

Świat Dziecka

Sanki drewniane zjazdowe sportowe + sznurek z uchwytem

218,70 zł

Sanki dla dzieci wyprodukowane w Polsce - Drewno BUKOWE

Sanki dziecięce wykonane są ręcznie z twardego, bukowego drewna. Produkt wyprodukowany w Polsce. Drewno lakierowanie jest lakierem ekologicznym w kolorze naturalnym, dzięki czemu drzewo zachowuje swój kolor i fakturę.

 • Brak na stanie
Świat Dziecka

Oparcie do sanek drewnianych dla dzieci

40,64 zł

Sanki dziecięce to zimowa sprzęt, który zapewnia w zimie dużo ruchu i rozrywki dla dzieci. Jazda na tradycyjnych sankach cieszy cieszy się dużą popularnością wśród dzieci. Aby zapewnić najmłodszym bezpieczeństwo oraz wygodę podczas zjeżdżania na sankach, warto wyposażyć je w solidne oparcie

  Sanki

  Sanki dla dziecka - ruch i zabawa w zimie

  Zimowy pojazd dla dzieci to oczywiście sanki. Gdy rower i hulajnoga poszły już w kąt a na dworze pojawiają się pierwsze przymrozki dzieci z nadzieją czekają na pierwsze opady śniegu. A gdy nadejdzie już ten czas każda pobliska, przydomowa górka lub wzniesienie staje się prawdziwym torem bobslejowym i areną zmagań sportów zimowych dla dzieci. Sanki zimowe to obowiązkowy produkt w który musimy wyposażyć się na nadejście zimy. Sanki to świetny sposób na zwiększenie aktywności dzieci w zimie. Mogą też dobrze zastępować wózek dziecięcy podczas spacerów dla maluchów.

  Kiedy kupić pierwsze sanki dla dziecka z oparciem?

  Decyzja o zakupie sanek powinna być podjęta przed sezonem, gdy ceny są jeszcze stosunkowo niskie a dostępność i wybór jest znacznie większy niż w szczycie sezonu. Pierwsze sanki plastikowe możemy zakupić już dla dziecka w wieku ok. 1,5 roku, gdy dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć. Tutaj polecamy sanki z oparciem i śpiworkiem. To rozwiązanie pozwoli na zimowe spacery z dzieckiem. Dla najmłodszych dobrym rozwiązaniem będą także sanki z popychaczem dzieci czemu rodzic ma stały nadzór nad dzieckiem siedzącym w saniach. W miarę jak dziecko rośnie czyli dla dzieci od ok. 3-5 lat polecamy sanki zjazdowe, które nie posiadają już oparcia ale za to można na nich o wiele wygodniej zjeżdżać z różnych górek. W zależności od wieku i wagi dziecka warto także wybrać sanki które będą pasować do dziecka a także będą jak najlepiej dopasowane do rodzaju aktywności dziecka. 

  Jakie są rodzaje sanek dziecięcych? 

  Sanki dziecięce to kategoria produktów, która należy do sportów zimowych. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli sanek wykonanych z różnych tworzyw i materiałów, ale wśród najpopularniejszych możemy wymienić:

  • Sanki drewniane z oparciem tradycyjne - tutaj najczęściej będą to sanki z oparciem lub pchaczem. Sanki wykonane z drewna bukowego, z metalowym podkuciem płóz. 
  • Sanki metalowe - sanki wykonane ze stali. Konstrukcja ramy wykonywana jest z gientych rurek stalowych. Czasami do sanek dodawane są elementy drewniane jak np. listewki siedzenia. 
  • Sanki z tworzyw sztucznych - to tanie i popularne ślizgi, miski, miednicze czy jabłuszka wykonywane z plastiku. Ich główną zaletą jest niska waga dzięki czemu można je łatwo przenosić.

  Sanki dla dzieci z oparciem na lata, nie na jeden sezon

  Odkryj trwałość i innowacyjność naszych dziecięcych sań, zaprojektowanych z myślą o wielosezonowym użytku. Wykorzystując premium jakość materiałów, nasze sanki łączą lekkość z niezwykłą wytrzymałością, gwarantując bezpieczną i ekscytującą zabawę na śniegu. Od precyzyjnego wykonania po ergonomię i żywe kolory, każdy aspekt został starannie przemyślany. Dodatkowe funkcje, takie jak hamulce, solidne liny i specjalnie zaprojektowane uchwyty, zwiększają komfort i wygodę zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Z naszymi sankami z oparciem, nawet najsurowsze warunki atmosferyczne stają się okazją do radosnej zabawy.

  Na rynku coraz częściej możemy znaleźć ciekawe odmiany sanek np. dla bliźniaków - z podwójnym oparciem, czy sanie z oparciem, pchaczem i nawet kółkami. W ofercie sklepu swiat-dziecka.pl możecie znaleźć sanki dziecięce w niskich cenach.