Pielęgnacja i higiena dziecka

Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Szare 3 szt. Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Szare 3 szt. Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Szare 3 szt.
BABYONO

Pielucha bambusowa 3 szt. ekstra miękka, naturalna | szare

33,99 zł

Pieluszki BAMBUSOWE naturalne, super miękkie i delikatne, są niezbędnym elementem wyprawki – niezastąpione zarówno w okresie noworodkowym, jak i niemowlęcym. Pieluszki z włókien bambusa mogą być stosowane już od pierwszych dni życia dziecka – jako otulacz, lekki kocyk, podkład do przewijania, prześcieradło czy podręczny ręcznik. 

(0/50)
  Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Miętowe 3 szt. Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Miętowe 3 szt. Naturalne pieluszki z włókien bambusa organicznego NATURAL BAMBOO. Miętowe 3 szt.
  BABYONO

  Pielucha babmusowa, miękka - zestaw 3 szt. BabyOno | Miętowe

  33,99 zł

  Pieluszki Baby Ono wykonane zostały z włókien bambusa, to materiał wyjątkowo miękki i delikatny, często porównywalny z jedwabiem. Bambus jest rośliną cenioną za swoje właściwości zdrowotne i kojące dla skóry. Bambus jest odnawialnym surowcem przyjaznym dla środowiska.

  (0/50)

   Pielęgnacja niemowlaka - zadbaj o zdrowie i higienę dziecka

   Szukasz produktów, które będą ułatwieniem w pielęgnacji noworodka ? Dbanie o zdrowie i prawidłowy rozwój niemowlaka to główne zadanie rodziców. W codziennych czynnościach opieki nad niemowlakiem z pomocą przychodzą wszelkiego rodzaju akcesoria, dzięki którym pielęgnacja noworodka będzie o wiele łatwiejsza. Wiele z tych produktów musi znaleźć się w wyprawce dla noworodka, dzięki którym utrzymanie higieny niemowlaka oraz codzienna kąpiel niemowlaka i pielęgnacja będzie szła zawsze sprawnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w którym znajdziesz najpotrzebniejsze produkty przeznaczone do pielęgnacji.

   Pielęgnacja niemowlaka - akcesoria niezbędne do pielęgnacji

   Dostępne obecnie produkty do pielęgnacji niemowląt są bardzo przydatne i skuteczne w codziennych czynnościach. Stanowią one również bardzo dużą grupę produktów, które służą dziecku w utrzymaniu jego zdrowia i higieny. Możemy wyróżnić tutaj produkty takie jak: szczotki i grzebienie, szczoteczki dla niemowląt, gruszki, termometry dla dzieci, aby móc kontrolować ich odpowiednią temperaturę, aspiratory do nosa, kilka pieluszek tetrowych dla dzieci, pieluszki jednorazowe do zmiany, zapas chusteczek nawilżanych, podkłady higieniczne, wagi dla niemowląt czy nakładki na sedes oraz nożyczki o zaokrąglonych końcówkach, aby pielęgnacja dłoni malucha była bezpieczna. Wszystkie te produkty świetnie sprawdzają się w codziennej pielęgnacji niemowlaka. Większość potrzebnych akcesoriów do pielęgnacji niemowląt kompletujemy razem z wyprawką lub na podstawie doświadczeń własnych oraz bliskich osób. Ich ilość i jakość będzie zależna przede wszystkim od naszych przyzwyczajeń oraz trybu życia. Dzięki szerokiej ofercie produktów przeznaczonych do higieny dzieci, możemy wybrać te, które będą nam najbardziej pomocne i ułatwią codzienną opiekę nad dzieckiem.

   Odpowiednia pielęgnacja niemowlaka - zasady

   Musisz wiedzieć, że odpowiednia pielęgnacja dziecka to klucz do utrzymania jego zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Oprócz stosowania akcesoriów, które oczywiście ułatwiają dbanie o dziecko, należy pamiętać o ogólnych zasadach dbania o nowego członka rodziny. Bardzo istotnymi elementami są: odpowiednia pielęgnacja skóry noworodka, dbanie o odpowiednie warunki w których należy kąpać noworodka oraz zapewnienie komfortu poprzez częstą zmianę pieluchy dziecka.
   Wychodząc z dzieckiem na spacer, należy pamiętać, że delikatna skóra dziecka jest narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak wiatr czy słońce. Wówczas trzeba stosować odpowiedni krem z filtrem na skórę maluszka.
   Kąpiel dziecka powinna odbywać się w odpowiednich warunkach - należy zadbać o temperaturę pomieszczenia oraz używać delikatnych środków myjących, a po każdej kąpieli trzeba pamiętać o odpowiednim nawilżeniu, aby odpowiednio pielęgnować skórę dziecka. Kosmetyki dla małych dzieci muszą mieć delikatny skład, aby chronić wrażliwą skórę noworodka przed ewentualnymi podrażnieniami. np. nadmiernym przesuszeniem.
   Szczególnie w pierwszych tygodniach należy pamiętać, aby kąpiel noworodka przeprowadzać przy użyciu kosmetyków bez zbędnych środków zapachowych, gdyż mogą one powodować różne alergie. Bardzo ważna jest także odpowiednia pielęgnacja pupy noworodka i pamięć o częstej zmianie pieluchy.