KATAREK TRAVEL ASPIRATOR USTNY I DO ODKURZACZA 2w1

  KATAREK TRAVEL ASPIRATOR USTNY I DO ODKURZACZA 2w1

  55,55 zł
  24-72h
  Ilość
    Dostępny

  help_outlineZapytaj o produkt
  KATAREK TRAVEL ASPIRATOR USTNY I DO ODKURZACZA 2w1

  KATAREK TRAVEL ASPIRATOR USTNY I DO ODKURZACZA 2w1

  Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Katarek Travel 2w1 – aspirator do odkurzacza i ustny

  Katarek Travel to urządzenie, dzięki któremu skutecznie, szybko i bezpiecznie odciągniesz zalegający w nosku dziecka katar.

  image

  To bardzo proste! Zaaplikuj do noska Malucha kilka kropli soli fizjologicznej, która rozrzedzi wydzielinę, a tym samym usprawni aspirację. Podłącz aspirator do rury odkurzacza i uruchom domowe urządzenie. Końcówkę przyłóż na kilka sekund do każdej z dziurek i… gotowe! Wykorzystaj pozostałą w ampułce sól fizjologiczną – ponownie wprowadź kilka kropli do noska, żeby nawilżyć jego błonę śluzową, a tym samym przyspieszyć regenerację.

  Maluch ma czysty, drożny nosek, dzięki któremu swobodnie oddycha, jest spokojny i w końcu może zasnąć czy zjeść bez problemu. Aspirację możesz powtarzać tyle razy w ciągu dnia, ile potrzebujesz.

   

  Katarek Travel aspirator Katarek

   

  Katarek Ustny – kiedy się sprawdzi?

  Gdy nie masz możliwości użycia odkurzacza, możesz w prosty sposób zmienić końcówkę i wykorzystać siłę swoich płuc, by pozbyć się nieprzyjemnej wydzieliny z noska malucha. Katar zbiera się w pojemniczku w komorze aspiratora, którą bez problemu rozkręcisz, by wyczyścić urządzenie.

  Pamiętaj jednak, że aspirację ustną powinnaś wykonywać tylko wtedy, gdy nie masz możliwości podłączenia odkurzacza lub w przypadku, gdy katar jest lekki, wodnisty, a zegar wybił akurat drugą w nocy i nie chcesz obudzić domowników czy sąsiadów. Ustny aspirator doskonale spisze się na spacerze lub podczas podróży samochodem, tramwajem, pociągiem czy samolotem.

  Planujesz wakacje marzeń? Nie zapomnij o Katarku Travel! W nagłych przypadkach użyjesz końcówki do aspiracji ustnej, a gdy (oby nie!) katar nie odpuści, odkurzacz podłączysz w hotelu. Dodatkowo, Katarek Travel 2w1 zapakowany jest do pojemnej i poręcznej kosmetyczki podróżnej. Możesz do niej wsadzić również kilka ampułek soli fizjologicznej czy maść nawilżającą i paczkę chusteczek higienicznych!

  Ustna wersja aspiratora spisze się genialnie również podczas codziennej pielęgnacji niemowlęcia. Bardzo często w nosku dziecka (zwłaszcza po nocy) znajdują się drobne paproszki czy zaschnięte grudki. Teraz możesz szybko i skutecznie jej pozbyć się zanieczyszczeń, dzięki czemu Twój Maluszek będzie mógł swobodnie oddychać.

  Katarek Travel aspirator Katarek

   

  W zestawie:

  • Aspirator z rozkręcaną komorą
  • 2x końcówka do noska
  • 1x łącznik
  • 1x końcówka do odkurzacza
  • 1x końcówka do aspiracji ustnej
  • 1x szczoteczka do czyszczenia
  • 1x kosmetyczka podróżna (opakowanie)

  Katarek Travel aspirator Katarek

   

  Aspirator Katarek Travel to urządzenie, dzięki któremu skutecznie, szybko i bezpiecznie odciągniesz zalegający w nosku dziecka katar.

  To bardzo proste! Zaaplikuj do noska Malucha kilka kropli soli fizjologicznej, która rozrzedzi wydzielinę, a tym samym usprawni aspirację. Podłącz aspirator do rury odkurzacza i uruchom domowe urządzenie. Końcówkę przyłóż na kilka sekund do każdej z dziurek i… gotowe! Wykorzystaj pozostałą w ampułce sól fizjologiczną – ponownie wprowadź kilka kropli do noska, żeby nawilżyć jego błonę śluzową, a tym samym przyspieszyć regenerację.

  Maluch ma czysty, drożny nosek, dzięki któremu swobodnie oddycha, jest spokojny i w końcu może zasnąć czy zjeść bez problemu. Aspirację możesz powtarzać tyle razy w ciągu dnia, ile potrzebujesz.

  Katarek Travel to nasza nowość i urządzenie typu 2w1, które umożliwia odciągnięcie dziecku kataru wszędzie tam, gdzie nie możesz zabrać odkurzacza.

  Katarek Travel aspirator Katarek

  Szczegóły produktu

  1 Przedmiot

  Opis

  Gabaryt
  Paczkopunkt

  Specyficzne kody

  UPC
  590527933615
  EAN13
  5905279336155