Materac do łóżeczka dziecięcego 120X60 CM Pianka HR / Pianka PUR Komfort Luxe

  Materac do łóżeczka dziecięcego 120X60 CM Pianka HR / Pianka PUR Komfort Luxe

  145,53 zł
  24-72h
  Ilość
    Dostępny

  help_outlineZapytaj o produkt
  Materac do łóżeczka dziecięcego 120X60 CM Pianka HR / Pianka PUR Komfort Luxe

  Materac do łóżeczka dziecięcego 120X60 CM Pianka HR / Pianka PUR Komfort Luxe

  Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Nasza aukcja prezentuje wyjątkowy materac polskiej marki TOP KIDS 

  Materac dziecięcy Pianka HR (Wysokoelestyczna) + Pianka PUR do łóżeczek 120x60 cm

  Materac do łóżeczka to bardzo ważny element wyprawki dla niemowlaka, przy wyborze którego każdy rodzic powinien przyłożyć szczególną uwagę. To w dużej mierze od materaca dla dzieci zależy spokojny i zdrowy sen naszego dziecka. W naszym sklepie prezentujemy kilka sprawdzonych i często nabywanych materacy do łóżeczek o wymiarach 120x60. Dzięki wybraniu odpowiedniego materaca dla dziecka możemy zapewnić swojemu dziecku bezpieczny sen. Jedną z naszych propozycji jest materac wysokiej jakości o wymiarach: 120x60x11 cm - jest to dwustronny materac dziecięcy z wkładem wykonanym z pianki wysokoelastycznej HR oraz Pianki poliuretanowej T25. 

  Materac HR/PUR 120x60 dla dzieci

   

   

   

   

  Materac do łóżeczka dziecięcego zalecany jest do stosowania na wybranej lub całej powierzchni łóżka dziecięcego, podczas wypoczynku i snu. W normalnych warunkach użytkowania materac przeznaczony jest do wielokrotnego stosowania u dzieci:

  • w zapobieganiu przeciążeniom kręgosłupa, związanych z wymuszoną pozycją ciała podczas spania,
  • w zapobieganiu wadom postawy,
  • wspomagająco w przeciwdziałaniu zaburzeń snu,
  • w dysfunkcjach narządu ruchu w chorobach układu nerwowo-mięśniowego u dzieci (np. porodowe __uszkodzenie splotu ramiennego, mózgowe porażenie dziecięce).

   

  Materac dziecięcy charakteryzuje:

  • bardzo dobra sprężystość i stabilne podparcie pleców,
  • twardość zapewniająca swobodną zmianę pozycji dzieciom w wieku niemowlęcym,
  • bezpieczne krawędzie w ułatwiające pionizowanie postawy i stawianie pierwszych kroków,
  • doskonała cyrkulacja powietrza,
  • wielowarstwowy pokrowiec - łatwy do utrzymania w czystości
  • wysoka odporność na zużycie i uszkodzenia.

  Materac dla dziecka do łóżeczka

   

  POKROWIEC MATERACA : 

  Materac dziecięcy został wyposażony w pokrowiec pikowany przystosowany do prania w pralce, w temperaturze 40°C.  Pokrowiec można bardzo łatwo zdjąć i założyć ponownie. Konstrukcja pokrowca zapewnia wysoką cyrkulację powietrza i poprawia komfort snu. Chroni wkład materaca przed zabrudzeniami,  stałymi zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami. Pokrowiec został uszyty z tkaniny micro, tkanina pikowana ultradźwiękowo klimatyzującą owatą o gramaturze 80g. Skład tkaniny to 100%PES.

   

  Materac dla dziecka

  WYPEŁNIENIE MATERACA : 

  Materac dziecięcy to dwustronny materac, składający się z trzech warstw:

  • Pokrowca wykonanego z dzianiny materacowej oraz z puszystej włókniny poliestrowej i płaskiej włókniny polipropylenowej.
  • Pianki poliuretanowej T25 – 5 cm

  • Pianki wysokoelastycznej HR – 6 cm

   

  PIANKA POLIURETANOWA - jeden z najczęściej wykorzystywanych materiałów do produkcji materacy, charakteryzuje się dużą sprężystością i wytrzymałością. Zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa. Struktura pianki zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, jest przewiewna zapobiega rozwojowi roztoczy. 

  PIANKA WYSOKOELATYCZNA HR -  bardzo elastyczna i wytrzymała pianka, jeden z najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku. Charakteryzuje ją sprężystość punktowa, doskonale podpiera kręgosłup dopasowuje się do jego naturalnych krzywizn. Zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru ciała, gwarantuje wysoki komfort i odpoczynek. Dzięki swej budowie jest bardzo przewiewna,  nie wchłania kurzu. Polecana dla alergików.  

   

  Materac posiada właściwości ortopedyczne, pianka wysokoelastyczna jest bardzo wytrzymała na odkształcenia. Pianki dobrze przepuszczają powietrze co zapewnia wysoką higieniczność wyrobu.  Pianka wysokoelastyczna charakteryzuje się sprężystością punktową. Materac gwarantuje bardzo dobre podparcie na całej długości ciała. Bezpieczny i higieniczny wyrób. 

   

  Materac jest dwustronny :

  Strona pianki poliuretanowej będzie twardsza, a z kolei strona z pianką wysokoelastyczną będzie bardziej sprężysta. 

   

   

  Certyfikaty i atesty

  Atest higieniczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego r 411/322/439/2015. Wyroby oceniono pozytywnie pod względem higienicznym. Atest dotyczy wyrobu ( materiału ): pianki poliuretanowe typu T, typu HR, typu CME, typu V, typu R.
  Certyfikat OEKO - TEX  STANDARD 100 

   

   

   

  Szczegóły produktu

  20 Przedmioty