• Brak na stanie
Materac dziecięcy 120X60 CM Lateks / Pianka HR / Lateks

Materac dziecięcy 120X60 CM Lateks / Pianka HR / Lateks

234,96 zł
Ilość
  Brak na stanie

help_outlineZapytaj o produkt
Materac dziecięcy 120X60 CM Lateks / Pianka HR / Lateks

Materac dziecięcy 120X60 CM Lateks / Pianka HR / Lateks

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nasza aukcja prezentuje wyjątkowy materac polskiej marki TOP KIDS 

Materac dziecięcy Lateks + Pianka HR + Lateks  

120x60x11 cm

Materac Lateks - Pianka HR- Lateks

 Materac do łóżeczka dziecięcego zalecany jest do stosowania na wybranej lub całej powierzchni łóżka dziecięcego, podczas wypoczynku i snu. W normalnych warunkach użytkowania materac przeznaczony jest do wielokrotnego stosowania u dzieci:

 • w zapobieganiu przeciążeniom kręgosłupa, związanych z wymuszoną pozycją ciała podczas spania,
 • w zapobieganiu wadom postawy,
 • wspomagająco w przeciwdziałaniu zaburzeń snu,
 • w dysfunkcjach narządu ruchu w chorobach układu nerwowo-mięśniowego u dzieci (np. porodowe uszkodzenie splotu ramiennego, mózgowe porażenie dziecięce).

 Materac dziecięcy charakteryzuje:

 • bardzo dobra sprężystość i stabilne podparcie pleców,
 • twardość zapewniająca swobodną zmianę pozycji dzieciom w wieku niemowlęcym,
 • bezpieczne krawędzie w ułatwiające pionizowanie postawy i stawianie pierwszych kroków,
 • doskonała cyrkulacja powietrza,
 • wielowarstwowy pokrowiec - łatwy do utrzymania w czystości
 • wysoka odporność na zużycie i uszkodzenia. 

POKROWIEC MATERACA : 

Materac dziecięcy został wyposażony w pokrowiec pikowany przystosowany do prania w pralce, w temperaturze 40°C.  Pokrowiec można bardzo łatwo zdjąć i założyć ponownie. Konstrukcja pokrowca zapewnia wysoką cyrkulację powietrza i poprawia komfort snu. Chroni wkład materaca przed zabrudzeniami,  stałymi zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami. Pokrowiec został uszyty z tkaniny micro, tkanina pikowana ultradźwiękowo klimatyzującą owatą o gramaturze 80g. Skład tkaniny to 100%PES.  

WYPEŁNIENIE MATERACA : 

Materac dziecięcy to dwustronny materac, składający się z czterech warstw:

 • Pokrowca wykonanego z dzianiny materacowej oraz z puszystej włókniny poliestrowej i płaskiej włókniny polipropylenowej.
 • Lateksu - 2 cm
 • Pianki wysokoelastycznej HR – 6 cm
 • Lateksu - 2 cm

 LATEKS - produkt na bazie naturalnego mleczka kauczukowego, bardzo trwały i odporny na odkształcenia, o wysokiej elastyczności. Doskonale dopasowuje się do krzywizn ciała, nadaje wysoki komfort użytkowania, właściwości ortopedyczne, sprzyja regeneracji mięśni, antyalergiczny, nie pochłania kurzu, zapobiega rozwojowi grzybów i roztoczy. 

PIANKA WYSOKOELATYCZNA HR -  bardzo elastyczna i wytrzymała pianka, jeden z najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku. Charakteryzuje ją sprężystość punktowa, doskonale podpiera kręgosłup dopasowuje się do jego naturalnych krzywizn. Zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru ciała, gwarantuje wysoki komfort i odpoczynek. Dzięki swej budowie jest bardzo przewiewna,  nie wchłania kurzu. Polecana dla alergików.  

Dzięki połączeniu pianki lateksowej i wysokoelastycznej materac jest bardzo komfortowy,  posiada właściwości ortopedyczne.Dwie strony materaca o takim samym komforcie. Rdzeń z pianki wysokoelastycznej bardzo dobrze podpiera ciało i utrzymuje go we właściwej pozycji.

Elastyczna pianka lateksowa gwarantuje dobre dopasowanie do ciała, jest odporna na wgniatanie, bardzo żywotna. Lateks nie wchłania kurzu, dzięki perforacja jest przewiewny co zapobiega rozwojowi roztoczy, polecana dla alergików.

Bezpieczny i higieniczny wyrób.

 Certyfikaty i atesty

Atest higieniczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego r 411/322/439/2015. Wyroby oceniono pozytywnie pod względem higienicznym. Atest dotyczy wyrobu ( materiału ): pianki poliuretanowe typu T, typu HR, typu CME, typu V, typu R.
Certyfikat OEKO - TEX  STANDARD 100  

Szczegóły produktu

Opis

Wymiary
120x60 cm