Cybex Aton M fotelik samochodowy, nosideło 0-13 kg Deep Black

  Cybex Aton M fotelik samochodowy, nosideło 0-13 kg Deep Black

  608,57 zł
  24-72h
  Ilość
    Dostępny

  help_outlineZapytaj o produkt
  Cybex Aton M fotelik samochodowy, nosideło 0-13 kg Deep Black

  Cybex Aton M fotelik samochodowy, nosideło 0-13 kg Deep Black

  Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Fotelik samochodowy Cybex ATON M - pierwszy fotelik dla dziecka.

  przeznaczony dla dzieci od urodzenia do ok. 18 miesięcy

  Fotelik samochodowy Aton M to jeden z czołowych modeli niemieckiej marki CYBEX. Ten fotelik dla dziecka spełni idealne sprawdzi się jako pierwszy fotelik samochodowy dla dziecka. Fotelik Cybex Aton M należy do pierwszej grupy wagowej 0-13 kg i posłuży od narodzin do ok. 18 miesięcy. Jest to uniwersalny fotelik pasujący do większości samochodów dostępnych na rynku. Bezpieczny fotelik Aton M to produkt który możemy montować za pomocą pasów bezpieczeństwa. Natomiast model ten jest także częścią całego systemu w którego skład wchodzą: Baza M - baza isofix, Sirona M2 I-Size - siedzisko 0-18 kg. System ten stanowi innowacyjne funkcjonalności i przemyślaną konstrukcję, która rośnie wraz z dzieckiem w systemie modułowym M-Line. System ten oferuje dwa foteliki, które pasują do tej samej bazy (Base M), więc dziecko jeździ bezpiecznie, wygodnie i tyłem do kierunku jazdy dłużej. Fotelik Aton M może być również używany jako system podróżny z wózkami CYBEX, gb oraz innymi wózkami znanych producentów. 

  • System modułowy linni M
  • 11-stopniowa regulacja zagłówka zintegrowanego z pasami
  • system osłon bocznych (L.S.P. System)
  • Wyjmowana wkładka siedziska
  • System podróżny

  image

  Najważniejsze funkcje fotelika samochodowego Aton M

  Aton M Cybex Fotelik samochodowy regulacja zagłówka

  11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka

  Fotelik samochodowy ATON M posiada system regulacji wysokości zagłówka wraz z wysokością pasów bezpieczeństwa. Jest to wygodne rozwiązanie gdyż wysokość pasów reguluje się automatycznie z zagłówkiem przy użyciu jednego przycisku. Nie musisz każdorazowo, gdy dziecko podrośnie przekładać pasów. Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa to wygodne rozwiązanie, również dla małych niemowląt. Miękka wkładka połączona z zagłówkiem pozwala regulować wysokość położenia miednicy dziecka. 

  wyjmowana wkładka dla noworodka

  Fotelik Cybex Aton M - wyjmowana wkładka redukcyjna

  Cybex - w raz z gronem licznych specjalistów przeprowadzili liczne testy, aby uzyskać idealny kąt położenia dla niemowląt. Nowa metoda zapewnia najbardziej płaską z możliwych pozycję leżącą, która zabezpiecza dziecko od pochylania głowy do przodu oraz zmniejsza ryzyko podduszenia dziecka. Wkładka redukcyjna fotelika dla dziecka została połączona z zagłówkiem i można ją dopasować odpowiednio do tułowia dziecka. W połączeniu z systemem regulacji wysokości zagłówka gwarantuje ona możliwie najbardziej płaski kąt między głową, szyją i klatką piersiową, tym samym zapobiegając pochylaniu głowy do przodu oraz zmniejszając ryzyko podduszenia.

  Fotelik samochodowy Cybex Aton M Budka XXL

  Zintegrowana i wbudowana w skorupę fotelika Aton M - Budka przeciwsłoneczna XXL.

  Fotelik Cybex Aton M posiada nowy przedłużony daszek, który można rozłożyć tak aby skutecznie chronił dziecko w foteliku przed działaniem promieni słonecznych. Pokrowiec daszka posiada również nową formułę z filtrem UPF50+ która pochłania szkodliwe promieniowanie słoneczne. Sen Twojego dziecka w tym nosidełku będzie dużo spokojniejszy. 

  Cybex Aton M - Fotelik samochodowoy

  Specjalistyczna budowa skorupy fotelika

  Korpus modelu ATON M Cybex - został zaprojektowany w sposób, który pozwala na absorpcję i rozproszenie energii powstałej podczas uderzenia. Podczas uderzenia energia kinetyczna zostaje odpowiednio rozproszona po korpusie fotelika jeszcze skuteczniej chroniąc dziecko w foteliku. 

  3 punktowe pasy Cybex Aton M

  Bezpieczeństwo dziecka w samochodzie - Pasy "Y" - Fotelik ATON M

  W foteliku zastosowane zostały trzypunktowe pasy bezpieczeństwa w kształcie litery "Y", dzięki nim ciało dziecka jest dobrze trzymane w foteliku. Pasy posiadają miękkie osłonki dzięki czemu pasy nie wrzynają się w szyję dziecka. Pasy otrzymały także centralny napinasz co pozwala na naciągnięcie pasów jednym pociągnięciem.

  Uniwersalność i wygoda w użytkowaniu

  Aton M to model który pasuje do większości wózków dziecięcych, dzięki dokupieniu odpowiednich adapterów do wózka, fotelik można zamocować na ramie wózka.

  Aton M Fotelik samochodowy Cybex

  System modularny Cybex - ATON M + Baza M + Sirona M2 I-Size

  Fotelik Aton M możemy połączyć z Bazą M, która pozwala łatwo i szybko zamontować fotelik w samochodzie. Fotelik w połączeniu z bazą M montujemy na tzw. "klik". Sama baza pozwala nie tylko na szybki montaż ale również wyeliminowanie błędów montażowych w przypadku zwykłego instalowania fotelika za pomocą pasów bezpieczeństwa. Na bazę M po nosidełku możemy zapiąć również fotelik 0-18 kg - Sirona M2 I Size. Dzięki czemu cały zestaw nie tylko pozwoli na bezpieczny przewóz dziecka od narodzin do 4 lat ale także spełni najnowszą normę R129 (I-Size). Która zakłada przewóz dziecka do 105 cm tyłem do kierunku jazdy.

  image

  SPECYFIKACJA:

  • długość / szerokość / wysokość: 660 / 440 / 390 - 565 mm
  • waga: 4,2 kg
  • ECE R-129,
  • Gr. 0+ (0-13 kg)
  • Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°.
  • Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech
  • Kompatybilny z bazą BAZE M I-SIZE

  Szczegóły produktu

  2 Przedmioty

  Specyficzne kody

  UPC
  405851181721
  EAN13
  4058511817217