• Brak na stanie
Książka dla dzieci - Uczę się mówic. Pucio uczy sie mówić

Książka dla dzieci - Uczę się mówic. Pucio uczy sie mówić

37,13 zł
Ilość
  Brak na stanie

help_outlineZapytaj o produkt
Książka dla dzieci - Uczę się mówic. Pucio uczy sie mówić

Książka dla dzieci - Uczę się mówic. Pucio uczy sie mówić

Akceptuję zasady polityki prywatności  

PUCIO - seria logopedycznych książek dla dzieci 

Pucio to seria tytułów logopedycznych, której autorem jest Marta Galewską-Kustra. Książki zostały stworzone przy współpracy z ilustratorką Joanną Kłos. Wszystkie części zostały dostosowane do poszczególnych etapów rozwoju dziecka i zawierają cenne wskazówki dla rodziców, które ułatwiają wspólną naukę. Głównym bohaterem cyklu jest kilkuletni Pucio oraz jego rodzina. Na poszczególnych stronach śledzimy losy postaci, przy okazji wykonując różne zadania, których celem jest poznanie nowych słów i usprawnienie aparatu mowy.

Autorka Marta Galewska-Kustra

Autorka całej serii o Puciu jest doświadczonym pedagogiem dziecięcym, a przede wszystkim logopedą. Posiada tytuł doktora nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki - jest adiunktem w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, prowadzi praktykę logopedyczną. Absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Autorka wielu publikacji poświęconych twórczego rozwoju dzieci i młodzieży. Autorka specjalizuje się w terapii opóźnionego rozwoju mowy i zaburzeń artykulacji u dzieci. W pracy terapeutycznej nieustannie próbuje łączyć terapię mowy z rozwojem twórczego potencjału dziecka. 

Seria książek o Puciu - dlaczego warto?

Tego typu książki dla dzieci wspierają rozwój mowy u maluchów oraz pozwalają na wprowadzenie podstawowych zasad gramatyki u dzieci. Książki zawierają krótkie, proste i zrozumiałe dla najmłodszych teksty oraz przejrzyste ilustracje. Cała seria świetnie nadaje się do rozszerzania słownictwa u dziecka, ćwiczenia jego mowy zdaniowej oraz odmiany czasowników i rzeczowników. Książki uzupełnione są o praktyczne wskazówki dla rodziców ułatwiające im wspólną naukę. Dużym atutem jest duży format książek oraz solidne, kartonowe strony ułatwiające czytanie nawet najmłodszym dzieciom. 

Książka Pucio dla dziecka

Na kartach tej małej książeczki znaleźć można ulubionego bohatera dzieci w codziennych sytuacjach. Każda z nich to okazja do zapoznania się z najbardziej podstawowymi rzeczownikami i czasownikami. Czytanie tego typu książek wpływa pozytywnie na rozwój i potrzeby malucha. Niezwykle ważne jest, by wskazywać dziecku obiekty, powtarzać zastosowane słowa (także w życiu codziennym) oraz zabarwiać emocjonalnie swoje wypowiedzi, pomocne tutaj będą ilustracje znajdujące się na kartach tej książki. 

Pierwsza część przygód Pucia przeznaczona jest dla dzieci najmłodszych oraz tych nieco starszych z opóźnionym rozwojem mowy. Koncentruje się przede wszystkim na wyrażeniach dźwiękonaśladowczych i samogłoskach, które są używane już przez roczne dziecko.

Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych to czwarta po "Wierszykach ćwiczących języki", "Z muchą na luzie ćwiczymy buzie" oraz "Zeszytowym treningu mowy" książka z bestsellerowej serii "Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać".

Specyfikacja

  • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
  • Autor: Marta Galewska - Kustra
  • Liczba stron: 40
  • Oprawa: twarda
  • Format: 20x25 cm 

Szczegóły produktu

Opis

Gabaryt
Paczkopunkt

Specyficzne kody

UPC
978831013597
EAN13
9788310135971