Fotelik I-Spin 360° JOIE I-Size RWF do 19 kg

  Fotelik I-Spin 360° JOIE I-Size RWF do 19 kg

  1 618,10 zł
  24-72h
  Ilość
    Dostępny

  help_outlineZapytaj o produkt
  Fotelik I-Spin 360° JOIE I-Size RWF do 19 kg

  Fotelik I-Spin 360° JOIE I-Size RWF do 19 kg

  Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Fotelik samochodowy SPIN 360° I-Size Joie, Tyłem do 19 kg.

  Model SPIN 360° I-Size to uniwersalny fotelik dla Twojego dziecka zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa. Model ten spełnia najnowszą normę I-Size (ECE R129/02). Dzięki swojej konstrukcji fotelik posiada możliwość obrotu, tak aby ułatwić wsadzenie i wysadzenie dziecka. Fotelik marki Joie pozwala również na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do 4 lat (19 kg).  Dzięki swojej konstrukcji fotelik jest przeznaczony dla grup 0,1 (0-19 kg)  Fotelik zapewni wygodną podróż dzięki dużemu zakresowi regulacji pozycji a także dokładnemu dopasowaniu się do ciała i wzrostu Twojego dziecka. Dodatkowe wkładki redukcyjne zapewnią dokładniejsze trzymanie nawet dla najmniejszych.

  image

  Bezpieczeństwo i wygoda

  Fotelik samochodowy SPIN 360° I-Size Joie to dobry wybór, który pozwoli zapewnić bezpieczną podróż dla najmłodszych. Jak już wiadomo najbezpieczniejszą pozycją w podróży dla Twojego dziecka, jest pozycja tyłem do kierunku jazdy. Prezentowany na aukcji model pozwala na zamocowanie fotela przy użyciu systemu ISOFIX oraz nogi stabilizującej. Metoda ta jest szybka i pozwala na wyeliminowanie możliwości złego montażu, co często zdarza się w fotelikach montowanych na pas samochodowy. Fotelik spełnia najnowszą normę bezpieczeństwaI-Size (ECE R129/02) pozwalając na przewóz dziecka tyłem do kierunku jazdy do 19 kg, czyli około 4 lat / do 105 cm wzrostu. Boki fotelika są mocno wyprofilowane i wzmocnione dzięki czemu lepiej chronią dziecko. Fotelik posiada system Guard Surround Safety™ chroniący przy uderzeniach bocznych. System aktywuje się automatycznie po napięciu uprzęży pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo w foteliku zastosowane są 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa. Dla lepszego dopasowania fotelika do ciała dziecka w foteliku zastosowano wkładkę niemowlęca w systemie grow-with-me, która składa się z 3 oddzielnych elementów dla indywidualnych potrzeb dziecka. Dodatkowo fotelik posiada zagłówek Tri-Protect ™ zapewniający ochronę dzięki wewnętrznym trzem warstwom ochrony, zawierający również opatentowaną piankę z pamięcią Intelli-Fit™.     

  Poniżej, zapraszamy do zapoznania się z krótką prezentacją fotelika:

  Charakterystyka w skrócie:

  Produkt przeznaczony dla dzieci o wadze 0-19 kg, (0+/1) 0-4 lat.

  • Wyprodukowany przez renomowaną markę JOIE
  • Montaż fotelika za pomocą systemu ISOFIX grupa 0-19 kg/ do 105 cm / do 4 lat TYŁEM do kierunku jazdy
  • Montaż fotelika za pomocą systemu ISOFIX od 15-go miesiąca życia PRZODEM do kierunku jazdy
  • Blokada Smart Ride™ pomaga utrzymać fotelik w trybie tyłem do kierunku jazdy, dopóki nie będzie można bezpiecznie obrócić go przodem do kierunku jazdy (15 miesięcy).
  • Fotelik posiada funkcję obrotu umożliwiającą łatwe wsiadanie i wysiadanie.
  • Przyciski Simple Swivel™, które pozwalają obrócić fotelik do wysiadania są umieszczone w zasięgu ręki
  • System Sleepytime Tilt™ pozwala na ułożenie fotelika w 5 pozycjach położenia tyłem i przodem do kierunku jazdy
  • Osłony boczne Guard Surround Safety™ aktywujące się automatycznie po napięciu uprzęży pasów bezpieczeństwa
  • 6-stopniowy system jednoczesnej regulacji zagłówka i uprzęży fotelika Grow Together ™ bez konieczności ponownej regulacji uprzęży
  • Zagłówek Tri-Protect ™ zapewniający ochronę dzięki wewnętrznym trzem warstwom ochrony, zawierający również opatentowaną piankę z pamięcią Intelli-Fit™
  • Regulowana, 19-stopniowa noga stabilizująca
  • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z osłonkami
  • Wskaźnik prawidłowego zapięcia bazy umieszczony na przodzie bazy, jest łatwo widoczny
  • Posiada certyfikat zgodności z normą ECE - R129/02

  image

  Fotelik od narodzin do 4 lat / 105 cm wzrostu

  Fotelik SPIN 360° Joie I-Size obejmuje dwie grupy wagowe co oznacza że nadaje się od narodzin do osiągnięcia przez dziecko 105 cm wzrostu (zamiennie stosuje się określenie wiekowe - do 4 lat lub wagowe 0-19 kg). W tym modelu dziecko może być przewożone przez cały okres użytkowania w pozycji tyłem do kierunku jazdy. Według najnowszych badań pozycja ta zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa podróży. Natomiast fotelik posiada możliwość odwrócenia pozycji i przewozu dziecka przodem do kierunku jazdy. Pozycja ta jest dostępna dla dzieci nie wcześniej niż po osiągnięciu 15-go miesiąca życia. Aby nie przejść do tej pozycji zbyt wcześnie fotelik wyposażony został w system, który nie pozwoli na obrócenie fotelika wcześniej niż dziecko osiągnie do tego odpowiedni wzrost. Oczywiście fotelik posiada wkładki redukcyjne które możemy usuwać gdy dziecko rośnie. Należy też pamiętać, że przy każdej z grup należy odpowiednio dostosować wysokość zagłówka i pasów do wzrostu dziecka.

  image

   

   

   

   

  Specyfikacja:

  • Od 0-19 kg / 0-4 lat
  • Montaż : 0-19 kg Tyłem, od 15-go miesiąca życia - Przodem 
  • Wymiary w trybie FWF: 65 x 58 x 62-76 cm (dł. x szer. x wys.).
  • Wymiary w trybie RWF: 65 x 58 x 51,5-62 cm (dł. x szer. x wys.).
  • Przeznaczenie produktu: 40-105 cm, ≤19 kg.
  • Waga: 14,22 kg.
  • Certyfikat zgodności: ECE R129/02 I-Size
  • ADAC 3* z 2017 r.

   

   

   

  Szczegóły produktu

  1 Przedmiot

  Specyficzne kody

  EAN13
  5056080606798