Saturn MIGO 9-18 kg Fotelik samochodowy ADAC****

Nowy

Fotelik SATURN 9-18 kg MIGO przeznaczony dla dzieci o wadze 9-18 kg ( Gr. 1). Fotelik uzyskał wynik 4* w testach ADAC. Montaż za pomocą pasów samochodowych lub za pomocą dodatkowej bazy Solar ISOFIX (do kupienia osobno). Produkt wysokiej jakości.

Więcej szczegółów

499,00 zł

549,00 zł

-50,00 zł

Specyfikacja

Zalecany wiek1 do 3,5 roku (9-18 kg)
Wysokość60 cm
Długość52 cm
Szerokość45 cm
Waga8 kg
DodatkiMożliwość dokupienia Obrotowej Bazy ISOFIX SOLAR
InneDopinane wzmocnienie ochrony bocznej SPS

Więcej informacji

Fotelik samochodowy MIGO SATURN

Prezentowany na aukcji fotelik SATURN to wygodne rozwiązanie dla dzieci od ok. 1 roku do 3,5 roku lub do osiągnięcia wagi 18 kg. Prezentowany fotelik posiada regulowaną pozycję oraz wysokość zagłówka. Ten fotelik wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz komfortem w podróży. Fotelik jest przystosowany do montażu 3-punktowym pasem samochodowym, natomiast na pozostałych naszych aukcjach jest możliwość zakupu bazy ISOFIX SOLAR dzięki czemu fotelik jest montowany za pomocą systemu ISOFIX (baza obrotowa pozwala na obrócenie fotelika, co znacznie ułatwia zapięcie dziecka w foteliku). Fotelik Saturn przeszedł wnikliwe testy ADAC uzyskując wysoki wynik 4 gwiazdek. Fotelik spełnia również europejskie normy bezpieczeństwa ECE R44/04. Dodatkowo fotelik wyposażony jest w dodatkowy ochraniacz zakładany na bok fotelika (od strony okna) co zwiększa jeszcze bardziej ochronę podczas uderzeń boczych. Produkt objęty jest roczym okresem gwarancyjnym.
Na dole aukcji można znaleźć więcej informacji o całym SYSTEMIE MIGO, który składa się z jednej obracanej bazy ISOFIX do której możemy wpiąć pozostałe foteliki zaczynając od nosidełka SATELLITE 0-13 kg, SATURN 9-18 kg (przredmiot aukcji) oraz SIRIUS 15-36 kg. Baza ISOFIX oraz pozostałe foteliki dostępne są na naszych pozostałych aukcjach i są sprzedawane oddzielnie.

Klikając w poniższe zdjęcie możesz obejrzeć krótki film prezentujący montaż fotelika w samochodzie za pomocą pasów samochodowych.

----------------------------------------------------------------------------------

klatka.jpg

Klikając w poniższe zdjęcie możesz obejrzeć krótki film prezentujący montaż fotelika w samochodzie za pomocą Bazy SOLAR ISOFIX (sprzedawana oddzielnie)

----------------------------------------------------------------------------------

klatkaiso.png

Funkcja uchylności oraz regulacji wysokości zagłówka

Fotelik SATURN 9-18 kg posiada możliwość regulacji siedziska, z pozycji wyprostowanej do pozycji półleżącej. Za pomocą dźwigni umieszczonej pod siedziskiem możemy ją regulować w przód lub w tył. Fotelik posiada 3 pozycje. Poniżej znajduje się animacja prezentująca tą regulację. Obok znajduje się również animacja prezentująca regulację wysokości zagłówka.
----------------------------------------------------------------------------------
przedmiot aukcji przedmiot aukcji

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYSTEMU MIGO 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(produkty: Baza SOLAR ISOFIX, foteliki SATELLITE i SIRIUS nie są częścią tej aukcji,
produkty dostępne są osobno na naszych pozostałych aukcjach)

Akcesoria

30 inne produkty tej samej kategorii: