• Obecnie brak na stanie
SIRONA S I-SIZE CYBEX 360° 0-18 FERRARI Racing Red 2019

SIRONA S I-SIZE CYBEX 360° 0-18 FERRARI Racing Red 2019

2 049,00 zł
Ilość
  Obecnie brak na stanie

help_outlineZapytaj o produkt
SIRONA S I-SIZE CYBEX 360° 0-18 FERRARI Racing Red 2019

SIRONA S I-SIZE CYBEX 360° 0-18 FERRARI Racing Red 2019

Akceptuję zasady polityki prywatności  


Fotelik samochodowy SIRONA SIRONA S I-SIZE CYBEX obracana 360° 0-18 kg

LICENCJA FERRARI - Oryginalna

Bezpieczny i wygodny fotelik przeznaczony dla dzieci o wadze 0-18 kg lub do 105 cm wzrostu. Od narodzin do  4 lat. Fotelik pozwalający na przewóz dziecka tyłem do kierunku jazdy (RWF), z możliwością jazdy przodem gdy dziecku jest nie wygodnie.

 

image

image

 

Fotelik przeszedł liczne testy i badania:

image

SYSTEM OBROTU DO WYSADZANIA DZIECKA 360°

System ułatwia wsiadanie i wysiadanie dziecka z fotelika. Doskonały system obrotowy 360° ułatwia użytkowanie i zmniejsza obciążenie pleców rodziców podczas zapiania dziecka. Innowacyjny mechanizm obrotowy w modelu Sirona S i-Size umożliwia łatwą zmianę pozycji: przodem i tyłem do kierunku jazdy.
image

ZINTEGROWANY SYSTEM OCHRONY BOCZNEJ (SYSTEM L.S.P.)

Zwiększone bezpieczeństwo w przypadku zderzenia bocznego.

Zintegrowany system ochrony bocznej (L.S.P. System) wysuwany od strony drzwi, minimalizuje siłę uderzenia w przypadku kolizji bocznej w bardzo wczesnym stadium zderzenia. Niezależnie czy dziecko jest przewożone w foteliku CYBEX Sirona S i-Size tyłem czy przodem do kierunku jazdy, system L.S.P. zmniejsza siłę powstałą w wyniku kolizji bocznej.

image

12-STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI ZAGŁÓWKA

Wygodna ochrona, która rośnie z dzieckiem

Ochrona, która rośnie z dzieckiem. 12- stopniowa regulacja wysokości zagłówka zintegrowana z szelkami, rośnie z dzieckiem. Z bazą "Base M" i fotelikiem Sirona S i-Size oferując jedną bazę dla dwóch fotelików.

 

image

 

Ochrona podczas uderzeń bocznych SYSTEM L.S.P.

Zintegrowany system ochrony bocznej (L.S.P. System) wysuwany od strony drzwi, minimalizuje siłę uderzenia w przypadku kolizji bocznej w bardzo wczesnym stadium zderzenia. Niezależnie czy dziecko jest przewożone w foteliku CYBEX Sirona S  i-Size tyłem czy przodem do kierunku jazdy, system L.S.P. zmniejsza siłę powstałą w wyniku kolizji bocznej.

image

Specyficzna budowa fotelika

TECHNOLOGIA ROZPRASZAJĄCA ENERGIĘ ER-Tech

Zmniejsza obciążenie działające na szyję w przypadku kolizji czołowej (w pozycji przodem do kierunku jazdy). Technologia rozpraszająca energię w modelu Sirona S i-Size zwiększa bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas kolizji czołowej (w pozycji przodem do kierunku jazdy). W porównaniu do innych systemów zabezpieczających, obciążenie szyi zostaje zredukowane o ok. 20%. Sirona S I-Size posiada absorbującą energię skorupę, która niweluje siły uderzenia i lepiej chroni dziecko.

image

 

Szczegóły produktu

519000215

Product Comments

Komentarze (0)