CYBEX SOLUTION S-FIX 15-36 kg ISOFIX 2018

Nowy

logo.jpg

Fotelik samochodowy SOLUTION S-FIX CYBEX. Przeznaczony dla dzieci od 15-36 kg. Nowa odsłona fotelika Solution S-Fix rośnie wraz z dzieckiem od 3 do 12 lat. Fotelik spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Możliwość montażu Isofix lub pasem samochodowym.

Więcej szczegółów

729,00 zł

Specyfikacja

Zalecany wiekOd ok. 3 lat do 12 lat / 15-36 kg
Wysokość61
Długość40,5 cm
Szerokość50 cm
Waga6,2 kg
DodatkiSystem montażu ISOFIX lub 3-punktowy pas bezpieczeństwa

Więcej informacji

 SOLUTION M-FIX CYBEX - bezpieczny fotelik dla Twojego dziecka

Produkt przeznaczony dla dzieci o wadze 15-36 kg (gr. 2,3). Od ok. 3 lat do 12 lat. 

FOTELIK SOLUTION S-FIX

Fotelik niemieckiej firmy CYBEX, znanej na całym świecie dzięki swoim nowatorskim produktom.  Fotelik SOLUTION S-FIX jest jednym z topowych modeli tej firmy. Model wysoko oceniany w kwestii bezpieczeństwa fotelików samochodowych grupy 15-36 kg. Jest to następca wielokrotnie nagradzanego modelu Solution M-FIX. Fotelik dostosowuje się do wszystkich potrzeb Twojego dziecka. Fotelik dostosowuje się do wzrostu dziecka dlatego może służyć od 3 do 12 lat.

Główne cechy: 

  • Opatentowany odchylany zagłówek
  • L.S.P. System Ochrony przy uderzeniach bocznych
  • Unikalny system wentylacji
  • Możliwość regulacji wysokości zagłówka aż w 12 stopniach
  • System mocowania ISOFIX dla większego bezpieczeństwa i stabilności.

ZAGŁÓWEK REGULOWANY W 3-CH POZYCJACH (patent CYBEX)

3 pozycje rozkładania zagłówka zapobiegają opadaniu głowy do przodu podczas snu,

Opatentowany 3-stopniowy odchylany zagłówek gwarantuje optymalną ochronę w przypadku zderzenia bocznego. To unikalne rozwiązanie powoduje, ze punkt ciężkości główki dziecka przesuwa się delikatnie do tylu i zapobiega opadaniu główki do przodu podczas snu dziecka. W przypadku kolizji bocznej główka dziecka pozostaje w bezpiecznej strefie fotelika, co zapewnia maksymalną ochronę. Ponadto nasz opatentowany zagłówek gwarantuje większą wygodę podczas snu dziecka, a tym samym spokojniejszą podróż.

NIEZALEŻNIE REGULOWANE OSŁONY BOCZNE

L.S.P System PLus

Niezależnie regulowane Linear Side-impact Protection (L.S.P System Plus) absorbują energię uderzenia we wczesnym stadium. Siły bocznego uderzenia są systematycznie pochłaniane przez niezależne osłony boczne oraz zabezpieczenia barkowe i głowy. W tym samym czasie, energia kinetyczna ciała spowodowana uderzeniem, jest natychmiast pochłaniana a głowa utrzymywana wbezpiecznej strefie. Osłony L.S.P mogą być niezależnie regulowane, aby dopasować się do wnętrza auta.

Odchylane oparcie:
Idealnie dopasowuje się do siedzenia samochodowego.

SYSTEM WENTYLACJI

Dla zapewnienia optymalnego komfortu jazdy

System wentylacji fotelika Solution S-Fix pozwala zachować komfortową temperaturę nawet w upalne dni.System kanałów wentylacyjnych znajdujących się w oparciu i siedzisku fotelika Solution S-Fix, zapewnia wygodne podróżowanie nawet w najcieplejsze dni.

ZAGŁÓWEK REGULOWANY W 12 STOPNIACH

Wygoda i bezpieczeństwo rosnące razem z dzieckiem

12 pozycji regulacji oparcia zapewnia, że fotelik rośnie razem z dzieckiem i zapewnia bardzo długi okres użytkowania. Osłony głowy rosną, zwiększając również przestrzeń dla dziecka.


SYSTEM MOCOWANIA ISOFIX

większe bezpieczeństwo oraz stabilność

System mocowania ISOFIX zapewnia większe bezpieczeństwo i stabilność oraz wygodę montażu.

Wbudowane zaczepy fotelika można łatwo wpiąć w uchwyty ISOFIX w samochodzie. Zaczepy fotelika łatwo się składa, dzięki czemu fotelik ten może być użytkowany w samochodach bez systemu ISOFIX.

Akcesoria

19 inne produkty tej samej kategorii: