ULTIMAX I-SIZE CONCORD Zobacz większe
ULTIMAX I-SIZE CONCORD RWF Tyłem do kierunku jazdy

Ultimax I-Size Artic Aqua

Nowy

Fotelik samochodowy ULTIMAX I-SIZE. Fotelik można zamontować tyłem do kierunku jazdy w przypadku noworodków i dzieci do około 4 roku życia (wzrost 105 cm) oraz przodem do kierunku jazdy od 15 miesiąca życia do około 4 lat (wzrost 105 cm).

Więcej szczegółów

1 485,00 zł

Specyfikacja

Wysokość66 cm
Długość44 cm
Szerokość44 cm
Waga15 kg

Więcej informacji

Fotelik samochodowy ULTIMAX I-SIZE Concord

Fotelik można zamontować tyłem do kierunku jazdy w przypadku noworodków i dzieci do około 4 roku życia (wzrost 105 cm)

oraz przodem do kierunku jazdy od 15 miesiąca życia do około 4 lat (wzrost 105 cm).

Fotelik samochodowy Ultimax I-Size marki Concord jest przeznaczony dla dzieci o wzroście od ok. 40 cm do ok.105 cm czyli do około 4 roku życia. Fotelik Ultimax I-size posiada zaczepy ISOFIX, co znacznie ułatwia montaż oraz znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa. Fotelik można montować zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Procomfort system zapewnia wygodną regulacje siedziska aż do pozycji półleżącej pozwalającej Twojemu dziecku komfortowo zasnąć podczas podróży. Zagłówek posiada szeroki zakres regulacji dzięki czemu bezproblemowo możesz go dostosować do wzrostu dziecka. Siedzisko zostało wyposażone w 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa, które z jednej strony chronią Twoje dziecko przed wypadnięciem a z drugiej pełnią funkcje ochronną podczas jakichkolwiek zderzeń.

Charakterystyka:

  • Regulowane siedzisko 
  • System I-Size
  • Montaż na isofix 
  • 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa
  • Regulowana wysokość zagłówka
  • Montowany przodem lub tyłem do kierunku jazdy

DOSTĘPNY KOLOR : 

Fotelik Ultimax I-Size, a testy zderzeniowe ADAC

Fotelik przeszedł szereg testów zderzeniowych i poradził sobie w nich całkiem nieźle, poniżej 2 filmy prezentujące test zderzeniowy. Crash testy zwykłego fotelika Ultimax ISOFIX, który konstrukcyjnie jest bliźniaczym fotelikiem natomiast posiada zgodność z normą R44.

crashtest

crashtest

Akcesoria

14 inne produkty tej samej kategorii: