Nosidełko / Fotelik Pebble Plus MAXI-COSI 0-13 kg

Nowy

Uwaga: ostatnia sztuka

Fotelik / Nosidełko Pebble Plus MAXI-COSI przeznaczony dla dzieci od urodzenia do ok. 12 miesięcy (45-75 cm wzrostu). Fotelik jest kompatybilny z bazą 2WayFix.

Więcej szczegółów

799,00 zł

Więcej informacji

Fotelik samochodowy /Nosidełko Pebble Plus MAXI-COSI

przeznaczony dla dzieci od urodzenia do ok. 12 miesięcy (45-75 cm wzrostu). Fotelik jest kompatybilny z bazą 2WayFix.

Odkryj fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble Plus, który oferuje Twojemu dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz dodatkowy komfort w podróży.

Fotelik Pebble Plus spełnia standardy najnowszej regulacji i-Size (R129). Znajdująca się na wyposażeniu fotelika wkładka dla niemowląt zapewnia lepszą pozycję leżącą dla Twojego nowonarodzonego dziecka. Kiedy Twój maluszek podrośnie ochrona boczna znajdująca sie w bocznych zagłówkach fotelika przejmie siłę uderzenia zapewniając bezpieczeństwo i komfort w przypadku kolizji drogowej. Używaj fotelika razem z bazą 2wayFix z zastosowaniem najbezpieczniejszej instalacji z systemem ISOFIX, który zapewnia dodatkowo bardzo szybki montaż fotelika na bazie.

O SYSTEMIE 2WayFamily

2wayFamily concept i-Size bezpieczna podróż tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do ok. 4 lat

Przedstawiamy Maxi-Cosi 2wayFamily, w skład której wchodzi baza 2wayFix, fotelik Pebble Plus i siedzisko 2wayPearl
Z Maxi-Cosi Pebble Plus i 2wayPearl dziecko podróżuje w pozycji tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia. Oba foteliki bez trudu, w krótką chwilę, dzięki systemowi "kliknij-i-jedź" zainstalujesz na bazie 2wayFix. Teraz możesz w pełni cieszyć się rodzinną przejażdżką. 2wayPearl jest zgodny z regulacją i-Size więc jest najbezpieczniejszym wyborem.
FOTELIK 2WAYPEARL (DO 4 LAT) ORAZ BAZA DOSTĘPNA DO KUPIENIA ODDZIELNIE

NAGRODY oraz TESTY

Akcesoria

12 inne produkty tej samej kategorii: