Satellite MIGO 0-13 kg Nosidełko + Obrotowa baza SOLAR ISOFIX

Nowy

Fotelik / Nosidełko SATELLITE MIGO + Obrotowa baza Solar ISOFIX. przeznaczony dla dzieci o wadze 0-13 kg ( Gr. 0+). Fotelik razem z bazą, możliwość wyjmowania fotelika bez konieczności zapinania pasem. Możliwość rozłożenia na płasko do leżenia gdy nosidełko znajduje się poza bazą.

Więcej szczegółów

900,00 zł

998,00 zł

-98,00 zł

Specyfikacja

Wysokość38 cm (bez bazy)
Długość71 cm
Szerokość45 cm
Waga2,5 kg
DodatkiW zestawie Baza SOLAR ISOFIX pasująca do pozostałych modeli MIGO

Więcej informacji

Fotelik samochodowy, Nosidełko SATELLITE + obrotowa baza ISOFIX marki MIGO.

Aukcja dotyczy pełnego zestawu:
Fotelik + Baza fotelika + Baza obrotowa ISOFIX

System MIGO : NOSIDEŁKO, BAZA NOSIDEŁKA, OBROTOWA BAZA ISOFIX

Prezentowany na aukcji system MIGO to wygodne rozwiązanie dla dzieci od narodzin do ok. 1,5 roku lub do osiągnięcia wagi 13 kg. Zestaw składa się z fotelika, który wpinamy w osobną bazę. Baza ta może być zamocowana w samochodzie przy pomocy 3-punktowego pasa (jest to rozwiązanie dla samochodów nie posiadających systemu ISOFIX). Natomiast w przypadku, gdy samochód wyposażony jest w system montażu ISOFIX, to cała baza z fotelikiem wpinana jest w kolejną bazę ISOFIX, która kolejno cała instalowania jest w samochodzie. Dzięki tej bazie mamy możliwość dzięki odpowiedniemu przyciskowi obrócić nosidełko bokiem do kierunku jazdy, co znacznie ułatwi wyjęcie i włożenie do samochodu nosidełka z dzieckiem. Oczywiście dziecko podróżuje w nosidełku wyłącznie tyłem do kierunku jazdy. Fotelik obraca się jedynie aby ułatwić włożenie fotelika do samochodu. Poniżej prezentowany na aukcji system.
przedmiot aukcji

Klikając w poniższe zdjęcie możesz obejrzeć krótki film prezentujący system mocowania nosidełka za pomocą bazy SOLAR ISOFIX

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

v1.png

Klikając w poniższe zdjęcie możesz obejrzeć krótki film prezentujący system montażu za pomocą pasów samochodowych

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
klatka1.jpg

DOSTĘPNE KOLORY

przedmiot aukcji 

Funkcja kołyski oraz rozkładania podnóżka

Fotelik, nosidełko posiada bardzo wygodą funkcję rozkładania podnóżka, dzięki czemu dziecko może spokojnie spać w nosidełku w pozycji wyprostowanej. Funkcja dostępna jest jedynie gdy nosidełko jest wyjęte z bazy. Samo nosidełko może również służyć jako bujaczek. Nosidełko ma podstawę w kształcie półkola dzięki czemu przed rozłożeniem pondóżka, może kołysać się jako bujaczek.
przedmiot aukcji

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYSTEMU MIGO 
(produkty : SATURN i SIRIUS nie są cześcią aukcji, produkty dostępne są osobno na naszych pozostałych aukcjach

SYSTEM MIGO składa się w całości z jednej bazy ISOFIX, do której możemy wpiąć wszystkie trzy grupy wagowe. Są to foteliki Satellite 0-13 kg, Saturn 9-18 kg oraz Sirius 15-36 kg. Na powyższej aukcji przedmiotem aukcji jest samo nosidełko Satellite, z bazą oraz bazą ISOFIX, pozostałe fotele sprzedawane są osobno. Po wpięciu w bazę ISOFIX foteliki można obracać tak aby łatwiej wyjąć dziecko z samochodu. Baza ISOFIX może być na stałe wpięta do samochodu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
przedmiot aukcji

10 inne produkty tej samej kategorii: