Saturn MIGO FERRARI 9-18 kg Fotelik samochodowy ADAC****

Saturn MIGO FERRARI

Nowy

Fotelik SATURN 9-18 kg MIGO FERRARI przeznaczony dla dzieci o wadze 9-18 kg ( Gr. 1). Fotelik uzyskał wynik 4* w testach ADAC. Montaż za pomocą pasów samochodowych lub za pomocą dodatkowej bazy Solar ISOFIX (do kupienia osobno). Produkt wysokiej jakości.

Więcej szczegółów

629,00 zł

649,00 zł

-20,00 zł

Specyfikacja

Zalecany wiek1 do 3,5 roku (9-18 kg)
Wysokość60 cm
Długość52 cm
Szerokość45 cm
Waga8 kg
DodatkiMożliwość dokupienia Obrotowej Bazy ISOFIX SOLAR (sprzedawana oddzielnie)
InneDopinane wzmocnienie ochrony bocznej SPS

Więcej informacji

Fotelik samochodowy MIGO SATURN, kolekcja FERRARI BLACK

Prezentowany na aukcji fotelik SATURN Ferrari Black to wygodne rozwiązanie dla dzieci od ok. 1 roku do 3,5 roku lub do osiągnięcia wagi 18 kg. Prezentowany fotelik posiada regulowaną pozycję oraz wysokość zagłówka. Ten fotelik wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz komfortem w podróży. Fotelik jest przystosowany do montażu 3-punktowym pasem samochodowym, natomiast na pozostałych naszych aukcjach jest możliwość zakupu bazy ISOFIX SOLAR dzięki czemu fotelik jest montowany za pomocą systemu ISOFIX (baza obrotowa pozwala na obrócenie fotelika, co znacznie ułatwia zapięcie dziecka w foteliku). Fotelik Saturn przeszedł wnikliwe testy ADAC uzyskując wysoki wynik 4 gwiazdek. Fotelik spełnia również europejskie normy bezpieczeństwa ECE R44/04. Dodatkowo fotelik wyposażony jest w dodatkowy ochraniacz zakładany na bok fotelika (od strony okna) co zwiększa jeszcze bardziej ochronę podczas uderzeń boczych. Produkt objęty jest roczym okresem gwarancyjnym.
Na dole aukcji można znaleźć więcej informacji o całym SYSTEMIE MIGO, który składa się z jednej obracanej bazy ISOFIX do której możemy wpiąć pozostałe foteliki zaczynając od nosidełka SATELLITE 0-13 kg, SATURN 9-18 kg (przredmiot aukcji) oraz SIRIUS 15-36 kg. Baza ISOFIX oraz pozostałe foteliki dostępne są na naszych pozostałych aukcjach i są sprzedawane oddzielnie.
przedmiot aukcji

Klikając w poniższe zdjęcie możesz obejrzeć krótki film prezentujący montaż fotelika w samochodzie za pomocą pasów samochodowych.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

klatka.jpg

Klikając w poniższe zdjęcie możesz obejrzeć krótki film prezentujący montaż fotelika w samochodzie za pomocą Bazy SOLAR ISOFIX (sprzedawana oddzielnie)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

klatkaiso.png

DOSTĘPNY KOLOR

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
przedmiot aukcji 

Funkcja uchylności oraz regulacji wysokości zagłówka

Fotelik SATURN 9-18 kg posiada możliwość regulacji siedziska, z pozycji wyprostowanej do pozycji półleżącej. Za pomocą dźwigni umieszczonej pod siedziskiem możemy ją regulować w przód lub w tył. Fotelik posiada 3 pozycje. Poniżej znajduje się animacja prezentująca tą regulację. Obok znajduje się również animacja prezentująca regulację wysokości zagłówka (zdjęcia zwykłej kolekcji MIGO, na aukcji sprzedajemy kolekcję FERRARI).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
przedmiot aukcjiprzedmiot aukcji

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYSTEMU MIGO 

(produkty: Baza SOLAR ISOFIX, foteliki SATELLITE i SIRIUS nie są cześcią tej aukcji,
produkty dostępne są osobno na naszych pozostałych aukcjach

SYSTEM MIGO składa się w całości z jednej bazy ISOFIX, do której możemy wpiąć wszystkie trzy grupy wagowe. Są to foteliki Satellite 0-13 kg, Saturn 9-18 kg oraz Sirius 15-36 kg. Na powyższej aukcji sprzedawanym produktem jest fotelik Saturn 9-18 kg, pozostałe fotele oraz baza ISOFIX sprzedawane są osobno. Po wpięciu w bazę ISOFIX foteliki można obracać tak, aby można było łatwiej wyjąć dziecko z samochodu. Baza ISOFIX może być na stałe wpięta do samochodu. 
przedmiot aukcji

8 inne produkty tej samej kategorii: